Anasayfa / Spor Haberleri / HAGİ’NİN SON AÇIKLAMALARI.

HAGİ’NİN SON AÇIKLAMALARI.

İşte Hagi’nin Son Açıklaması
Galatasaray’da görevine son verilen Gheorghe Hagi “Pişman değilim”dedi. Gheorghe Hagi, sarı-kırmızılı kulübe veda ederken son açıklamasını yaptı ve “Galatasaray’da yaptıklarım için pişman değilim. Taraftar her zaman takımına destek olmalı. Galatasaray’ın gelecekteki planlarında yer almadığım için oturduk ve anlaşarak vedalaştık” dedi.
Hagi, ayrılmadan önce son açıklamalarını GS TV’ye yaptı.
Üzgün olduğu her halinden belli olan Rumen çalıştırıcının açıklamaları şöyle:
“Ben sadece tek bir şey söylemek istiyorum, son basın toplantısında da söylemiştim. Biz Galatasaray’ı temsil ediyorduk, ediyoruz. Her şeyimizi Galatasaray için veriyoruz. Şu anda benim için en önemlisi Galatasaray’ın geleceğidir. Galatasaray’ın geleceği için bu adımı attım. Fenerbahçe maçından sonra, bu hafta içerisinde sayın başkanımızla hep oturup konuştuk, bir sene daha sözleşmemiz olmasına rağmen gördüm ki Galatasaray’ın projelerinde yer almıyorum. Bu konuları gördükten sonra karşılıklı olarak konuştuk , anlaştık ve sözleşmemin feshedilmesine karar verdik.”
İşler İstediğim Gibi Gitmedi
“Bir kişinin ayrılması en kolay şey. Daha önce Galatasaray’a hem oyuncu olarak hem de teknik direktör olarak geldiğimde işlerin iyi gittiğini düşünüyordum. Ama maalesef bu defa istediğim gibi gitmedi. Şu anda bunun sebeplerini açıklayacak durumda değilim. Sadece şu anda Galatasaray’ın geleceğinde yer almadığım için nokta koymanın çok yararlı olacağına karar verdim. Tabii ki ben de çok üzgünüm ama hiç bir şekilde pişman değilim.”
Hep Taraftarları Düşündüm
“Taraftarlar bir kulübün malvarlığı, 12. oyuncusudur. Çok önemlidirler bir kulüp için. Ben her zaman taraftar için oynadım, her zaman onları sevindirmek için oynadım. Her zaman taraftarların, kulüplerinin iyi gününde kötü gününde takımlarının yanında olmasını istiyorum. Ancak onların desteğiyle takım güçlü olur. Biliyorum onlar da çok üzgün, benim de ayrılış nedenim budur. Galatasaray geleceğini düşünerek iyi adımlar atmalıdır. Şu andaki durum iyi değil ama hep yarın düşünülerek adımlar atılmalı. Bu şekilde hep yarın düşünülürse Galatasaray hak ettiği yere gelecektir.”


 
{2}

Çok Okunan Haber

BAŞKAN ÖZYİĞİT; BU DAHA BAŞLANĞIÇ

Mersin Yenişehir Belediyesinin organizasyonunda Mersin’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kulaç atan ancak olumsuz hava koşulları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir