Anasayfa / Spor Haberleri / HAGİ GİTTİ

HAGİ GİTTİ

Hagi Gitti, Ünder Geldi
Galatasaray ile Teknik Direktör Gheorghe Hagi’nin yolları ayrıldı. Hagi’nin sözleşmesi, karşılıklı olarak feshedildi.


Florya Metin Oktay Tesisleri’nde Hagi ile yapılan görüşmeden sonra yapılan açıklamada, Hagi’nin Galatasaray’la olan sözleşmesinin, karşılıklı olarak feshedildiği belirtildi.
Galatasaray’da Hagi’nin yerine sezon sonuna kadar Teknik Direktörlüğe getirilen Bülent Ünder, yaptığı açıklamada, ’’En kısa sürede göreve başlıyorum. Kulüple sezon sonuna kadar anlaştım’’ dedi.
Antrenör Tugay Kerimoğlu ve kaleci antrenörü Nezih Boloğlu’nun görevlerini sürdüreceğini belirten Ünder, belki 1-2 antrenör takviyesinin daha yapılabileceğini söyledi.
Galatasaray Kulübü’nden yapılan açıklama şöyle:
“25 Mart 2011 tarihi itibarıyla Teknik Direktörümüz Gheorghe Hagi, antrenörümüz Bogdan Vintila ve kondisyoner Giovanni Melchiorre ile yaptığımız karşılıklı görüşme ve anlaşma sonucunda yollarımızı ayırma kararı vermiş bulunuyoruz.
Galatasaray tarihinin en önemli sayfalarına adını gururla yazdırmış, sarı kırmızı renklere gönül veren her bireyin ve camiamızın sevgilisi olan Gheorghe Hagi’ye; birlikte olduğumuz çalışma sürecinde vermiş olduğu mesai ve emeğe teşekkür ederiz.”


{2}

Çok Okunan Haber

BAŞKAN ÖZYİĞİT; BU DAHA BAŞLANĞIÇ

Mersin Yenişehir Belediyesinin organizasyonunda Mersin’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kulaç atan ancak olumsuz hava koşulları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir