Anasayfa / Spor Haberleri / Fenerbahçe Ligden Çekiliyor mu

Fenerbahçe Ligden Çekiliyor mu

Fenerbahçe adeta cayır, cayır yanıyor, TFF’nun Sarı Lacivertlileri Şampiyonlar Liginden Men Etmesiyle Başlayan ateş tüm camiayı sarmış durumda.

Kocaman istifa etti

F.BAHÇE yönetimi, kararın ardından dün akşam hemen kulüp binasına davet ettiği teknik ekiple durum değerlendirmesi yapıldı.

Biz bu haberi yazarken devam eden toplantıdan aldığımız bilgiye göre teknik direktör Aykut Kocaman, istifa ederek görevini bıraktığını açıkladı. Fakat yönetimin bu istifayı kabul etmediği öğrenildi.

DAHA önce yaptığı açıklamada, “Şike soruşturması kapsamında kulübüm F.Bahçe’ye en ufak bir ceza verilsin, tek puanı silinsin kendi adıma gerekeni yapar, tepkimi gösteririm” demişti.

FENERBAHÇE LİGDEN ÇEKİLİYOR MU?

Şampiyonlar Ligi’nden men edilen Fenerbahçe’de yönetim ligden çekilme kararı alabilir.

Fenerbahçe ligden mi çekiliyor? Sarı-lacivertli yönetim, Süper Lig’den çekilmeyi veya bir yıllık dondurma kararı almayı bile masaya yatırdı.

Fenerbahçeli yöneticiler CAS yetkilileriyle de görüşüp bundan sonra nasıl bir yol izleyeceklerini en detaylı şekilde kararlaştırmaya çalışıyor.

Öte yandan olağanüstü toplanan Fenerbahçe’nin bu yıl ligden çekilerek ligi bu yıl dondurabileceği ifade edildi. Sarı-lacivertli cephede TFF’nin bu kararına karşı yapılan sert açıklamadan sonra çok ciddi ve büyük bir karar alınacağı belirtiliyor.

TARAFTAR “ÇEKİLİN” DİYOR

Fenerbahçeli taraftarlar, “Fenerbahçe Futbol Takımı Lig’den Çekilmeli Mi?” anketi başlattılar.

Futbol Federasyonu’nun Avrupa Şampiyonlar Ligi’ne katılmaktan men ettiği Sarı-lacivertli takımın taraftarları, internette anket yayınladı.

Genç Fenerbahçeliler adlı taraftar grubunun resmi internet sitesinde başlatılan ankete şu ana kadar, 7 bin kişi katıldı. “Fenerbahçe Futbol Takımı Lig’den Çekilmeli Mi?” anketinde taraftarların yüzde 88’i “Evet, Çekilmelidir!” derken, yüzde 11’lik bölümü ise “Hayır, Çekilmemelidir!” dedi

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

BÜYÜKŞEHİR’İN OKÇULUK KURSİYERİ MERSİN İL BİRİNCİSİ OLDU

Mersin Büyükşehir Belediyesi, spor alanındaki faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor. Farklı yaş gruplarından Mersinliler ’in …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.