Anasayfa / Güncel Haberler / FATİH TERİM, CORONA VİRÜSE YAKALANDI

FATİH TERİM, CORONA VİRÜSE YAKALANDI

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, corona virüsüne yakalandığını açıkladı. Galatasaray’ın tecrübeli hocası sosyal medya hesabından “Bugün yapılan test sonuçlarına göre koronavirüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere” açıklamasını yaptı.

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla corona virüs testinin pozitif çıktığını açıkladı.

Sarı kırmızılı kulüp, ikinci başkan Abdurrahim Albayrak ve eşinin koronavirüs testinin pozitif çıkmasının ardından teknik direktör Fatih Terim’den gelen haber ile sallandı. Fatih Terim, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bugün yapılan koronavirüs testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Terim, “Bugün yapılan test sonuçlarına göre koronavirüs sonucum pozitif çıkmıştır. Hastanede emin ellerdeyim. Merak etmeyin. En kısa zamanda haberleşmek üzere” ifadelerini kullandı.

TÜM TAKIMA TEST YAPILACAK

Galatasaray muhabirimiz Ali Naci Küçük’ün aktardığı bilgiye göre; Fatih Terim’e erken teşhis konuldu ve tecrübeli çalıştırıcının sağlık durumunun iyi olduğu bilgisi verildi. Testin perşembe günü yapıldığı ifade edilirken kulüpte tüm takım ve teknik heyete kısa süre içinde bir kez daha test yapılacağı öğrenildi.

Çok Okunan Haber

AŞK OLSUN SANA BAŞKAN, AŞK OLSUN

  Hizmette kusur etmeden belediyenin tüm imkânlarını Mersin halkının hizmetine harcadığın için, Su, kanalizasyon, alt …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir