Beşiktaş Deron Williams’a bugün kavuşacak

Beşiktaş Deron Williams’a bugün kavuşacak

Beşiktaş’ın lokavt süresi boyunca NBA’den (Amerika profesyonel basketbol ligi) kadrosuna kattığı Deron Williams bugün Türkiye’ye ayak basıyor.

UFUKTURU / ÖZEL SPOR ( Caner Çapık )

NBA’in All-Star oyuncusu Deron Williams lokavt süresi boyunca basketbol oynamaktan uzak kalmak istemediği için birçok yıldız oyuncu gibi ,o da Avrupa’yı tercih etti.

LOKAVT AVRUPA’YA YARADI

Bunda en büyük etken Türkiye Milli Basketbol Takımı’nın Son Dünya Şampiyonasında 2. olmasınında etkisi büyük. Çin Basketbol Ligi Federasyonu’nun lokavt süresi boyunca NBA’den oyuncu alınmasına izin vermemesiyle birlikte daha birçok oyuncu Avrupa ya transfer oldu.

Aslında bu büyük bir fırsat, çünkü NBA oyuncularını canlı izleme fırsatı bulamayan Avrupalı basketbol severler, bu sayede sadece televizyonda görme fırsatı bulduğu NBA oyuncularını Avrupa da canlı izleme şansını sahip olacak

ULEB ARTIK DAHA HEYECANLI

Şüphesiz bu transferler en çok Avrupa Basketbol Ligine (ULEB CUP) ilgiyi daha da arttıracaktır.

Yıldırım Demirören’in başkanlığında Beşiktaş Spor Kulübü , futbolda ve basketbolda ki yaptığı transfer hamleleriyle şimdiden taraftarlarını çıldırtmış durumda.

RÖTARLI GELECEK

Aslında dün gelmesi beklenen yıldız basketbolcu Deron Williams pasaportunda çıkan bir pürüz nedeniyle gelişini ertelemek zorunda kaldı. Bugün saat 17:10 ‘da Türkiye’ye ayak basacak yıldız basketbolcu için muhteşem bir karşılama töreni yapılması bekleniyor

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM