Sarıgül’den CHP’ye Destek Mesajı

Sarıgül’den CHP’ye Destek Mesajı

Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, 12 Haziran seçimleri için çağrı yaptı.
Sarıgül’den CHP’ye destek! Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün yaptığı yazılı açıklama şöyle;

Türkiye Değişim Hareketi’ne gönül vermiş değerli arkadaşlarım ve sevgili yurttaşlarım.

12 Haziran 2011 Pazar günü çok önemli bir yurttaşlık görevimizi yerine getireceğiz. Seçimler yurttaşlarımızın demokrasi bayramıdır. Yurttaşlarımızın bu bayramı büyük
bir olgunluk içinde kutlayacağına inanıyorum.

Her seçim önemlidir. Ancak Dünya’nın ve ülkenin hızlı değişim dönemlerinde yapılan seçimler daha da önem kazanır. Bu bakımdan 12 Haziran 2011 seçimleri çok daha büyük bir önem kazanmıştır.

Türkiye Değişim Hareketi içinde yer alan arkadaşlarımız ve gönül veren yurttaşlarımız, geleceğe yönelik umudu güçlendirmek ve bölünmeyi önlemek, CHP’deki değişime fırsat tanımak için partileşme sürecini durdurma kararı almıştı.

Bu kararımızın doğal sonucu olarak 12 Haziran 2011 seçimlerinde de Türkiye Değişim Hareketi’nin, sarsılmaz yurtseverlik duygusu ve üstün sorumluluk bilinci içinde aynı umut ve beklentilerle CHP’yi destekleyeceğini bir kez daha saygıyla kamuoyuna duyurmak istiyorum.

Türkiye Değişim Hareketi olarak hiçbir kişisel veya kurumsal karşılık talep etmeden ve beklemeden, değişim sözü veren Cumhuriyet Halk Partisi’ne oy verilmesi gerektiğine inanıyorum.

Örfüne, töresine, gelenekleri ve inançlarına saygılı tüm yurttaşlarımı sandık başına giderek Türkiye’nin geleceği için oyunu bu yönde kullanmaya davet ediyorum.

{2}

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM