Anasayfa / Güncel Haberler / BU VAHAP SEÇER’DE ÇOK OLUYOR ARTIK

BU VAHAP SEÇER’DE ÇOK OLUYOR ARTIK

VAHAP SEÇER’e bir eleştiri:

Kardeşlerim bilindiği üzere Mersin halkının %95’i Vahap SEÇER’den memnun ancak tek bir eleştiri var. Sadece bir eleştiri Beni oğlumu kızımı torunumu neden işe almadı. Bu konuda CHPli olsun diğer partili olsun herkes kesin olarak haklıdır.Bu konuda ben de Vahap SEÇER’i eleştiriyorum.Bu Vahap SEÇER’in ben ve tüm Mersinlinin gözünde umut olabilmesinden kaynaklanıyor.Çok sınırlı olanaklara rağmen binlerce insana parkomat kadın kooperatifi    Belesiye kursları bünyesinde istihdam etmiştir.Atanamayan yüzlerce öğretmen üniversiteye hazırlık kurslarında istihdam edilip çok iyi sonuçlar alınmış  iş bulamayan yüzlerce insan kadın kooperatiflerinde parkomatlarda istihdam edilmiş kadınlar üretim yaparak sosyal hayata karılmıştır.Mersin Kadın ve öğrenci sostu şehir olmuştur.Sırada daha iyi Hizmetler vardır vardır be bu ilk dönemde Mecliste çoğunluk olmamasına rağmen ve tüm engellemelere rağmen yapılanların bir kısmıdır.Eğer bir kişi bile  işşiz ise ve Vahap SEÇER’den kendisini oğlunu kızını torununu işe almıyor diye eleştiriyorsa benim sorunumu Vahap SEÇER çözer diyorsa bu Vahap SEÇER ve ekibinin bir başarısıdır. Ve başkan herkese iş olanağı doğuracak alt yapısı güçlü cazibe merkezi olan göç alan eğitimi turizmi tarımı sanayisi ile cazibe merkezi olan bir şehrin alt yapısını oluşturmalıdır oluşturmaktadır da.

Yaklaşık 20 senedir Türkiye’yi yöneten ve ülkemizi ekonomik olarak kültürel ve ahlaki olarak bu noktaya getiren iktidardan umudunu kesen tüm Türk halkı gibi Mersin’li de iktidardan umudunu kesmiş bir an önce yaşadığı sıkıntıların çözümünü isteyen vatandaş CHP’li belediye başkanlarını umut olarak görmektedir.Doğru da yapmaktadır.Ancak işşizlik sorununun çözümü için CHP genel seçimler sonucu iktidarı almalıdır. Akp iktidara geldiğinde 30-40 yaşında  olan ve işe alınmayan insanlar bu gün 50-60 yaşındadır.o sıra 15-20 yaşında olan çocukları 30-40 yuaşındadır.Hatta yeni dünyaya gelmiş torunları bile üniversiteyi bitirmiş askerliğini yapmış iş arayan bireyler olmuştur.Evlilik çağına gelmişlerdir.Ne evlenebilmektedirler ne iş bulabilmektedirler.Ne yuva kurabilmektedirler. Bunu durumu ancak Vahap SEÇER gibi halkçı yöneticiler çözebilir. Öyle de olacaktır. Özelikle Mersin’de %40 oy alan cumhuriyet ittifakı maalesef %60 oy alan Millet ittifakı ve Vahap SEÇER’i engellemektedir.

Kendi belediyelerinde AKP’li MHP’li belediye başkanları borçlanma yetkisi isteyerek lütfen bize destek olun derken Büyük Şehirde hizmeti engellemek için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadırlar. İşin aslı şudur vatandaş için VAHAP SEÇER umuttur ama maalesef Vatandaşın bekleyecek tahammülü kalmamıştır. Bu durumda şu anda kişisel oy oranı %65’lere gelen Vahap SEÇER tüm sorunları çözecektir.Vahap SEÇER’in üç dönem yönettiği Mersin Antalya İstanbul  Paris Singapur ile yarışacaktır

ÜÇ TESPİT:

TESPİT 1-Vahap SEÇER İsveç’li barış politikacısı Sosyal Demokrat politikacı OLOF PALME gibi halkın içinde halktan yana halkı dinleyen biri. Ama olur mu kardeşim bu şehirde “SEÇKİN”ler var çok SEÇKİN insanlar her şeyi bilen her şeyi daha iyi düşünen zengin aristokrat şımarık insanlar. Onlar varken halka gitmek ben ayırım yapmam demek hepinizin belediye başkanıyım demek ne demek kardeşim.Ne yani dağdaki yörükle çilek mahallesindeki kürtle portakal bahçesindeki arapla bu seçkin zengin aristokrat kendini beğenmiş şımarık insanlar bir olur mu olmaz bu nedir yahu yeni moda mı? Oysa her belediye başkanı onları ziyaret etmeli şımartmalı. Oysa bu VAHAP SEÇER denen adam halkına hizmet adı altında vatandaşı şımartıyor olmaz kardeşim olmaz.

TESPİT 2-PTS(Part TimeSiyasiler): Mersinde çoğunlukla birinci  tespite de dahil olan bu PTS’ler her şeyi bilir en güzel mahallelerde yaşar hatta çoğu zaman başka şehirde yaşar kırmızı şarap içer pahalı arabaya biner tatil resimlerini paylaşır Ankara’nın İstanbul’un hatta Paris Londra’da ki resimlerini paylaşırlar sırası gelince de seçim dönemlerinde  bizim gibi cahil fakir beceriksiz ezikleri kurtarmak için lütfedip adaylıklarını açıklarlar. Aslında kendileri için bir istekleri yoktur tek dertleri bizim gibi acınacak insanları kurtarmaktır ama bu toplum onları anlamaz anlamz kardeşim eee cehalet işte.Bunların içlerinden bazıları başarılı da olurlar kendilerini seçen vatandaşın artık kendilerinin kral olduğunu bilmeleri için her türlü eziyeti kibiri kapılarına koruma özel kalem müdürleri olur.Berberleri özel terzileri özel lokantaları özel bu insanlar halkın içine çıkmazlar .Resimlerini dolaştıran yalakaları vardır. Kendilerinin ne  işi var bu cahil ezik halkın içinde kardeşim. Allah muhafaza bi de CORONA MORONA olurlar.

Şimdi Vahap SEÇER yüzünden sıradan vatandaşla aynı değerde olur mu kardeşim bu olurmu olmaz. Bu PTS’ler yani Part Time Siyasiler Vahap SEÇER’i eleştirmesin de ne yapsın.Hem de en sert şekilde eleştirilmeyi haklediyor

TESPİT-3)ÇBS (Çizgisi BelirsizSiyasiler):Bu ÇBS’ler her ipte oynar. En büyük özelikleri gelene ağam gidene paşam demeleridir PTS’ler gibi seçim zamanı ortaya çıkar. Kibirli burunlarından kıl aldırmayan kişilerdir. Seçimi kazanma şansı en yüksek olan partiden aday olurlar bir dönem ANAP bir dönem DYP bir dönem Akp şimdi de ne yapıp edip CHP’den aday olmalıdırlar. İlkeler ne demek ya önemli olan iktidar ülke ne demek ya  önemli olan kendi çıkarları. Bunların temel özelikleri bir partideki ilişkilerini kimse bilmesin zira bugun akp den mhp den yarın chp den aday olurlar. Bunların içinde başarılı olanlarda çıkar. Ama bu tiplerin en çok kızdıkları Vahap SEÇER gibi Mansur YAVAŞ gibi duruşu olan ilkeleri olan ülkesi halkı için çalışan insanlardır. Şimdi soruyorum bu “SEÇKİN” ler bu PTS’ler bu ÇBS’ler Vahap SEÇER gibi ilkeli halkın içinde koltuk için değil halkım için her şeyi yaparım diyen adam nereden çıktı yahu nereden çıktı.Oysa ne güzel bir statüko vardı. Bu Vahap SEÇER de çok oluyor ama.

Çok Okunan Haber

BÜYÜKŞEHİR GERİ DÖNÜŞÜM FABRİKASI  KURDU

  Başkan Seçer ve Meral Seçer, Mersin Büyükşehir Belediyesi tarafından Çevre Haftası etkinlikleri kapsamında düzenlenen …

Bir yorum

  1. Ayşenur Buldan

    Dehşet bir yazı olmuş bana göre çerçeveletilip herkese dağıtılması gereken bir yazı.Vahap Seçerin Bu başarılarına rağmen hala küçük bir azınlığın acımasızca eleştirilmesinin en büyük nedeni tane tane anlatılmış yazınızı dikkatlice bir kaç defa okudum yazı harf eksiklikleri nedeni ile dehşet etkileyici bir yazı.Sizi kutlarım Vahap Başkana da başarılarının devamını dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir