Anasayfa / Siyaset Haberleri / BAYKAL KONUŞTU.

BAYKAL KONUŞTU.

Baykal: Parti içi tartışmalarla meşgul değiliz


Eski CHP Genel Başkanı ve Antalya Milletvekili Deniz Baykal, “Parti içi tartışmalarla meşgul değiliz. Hepimiz kendimizi partimize, örgütümüze emanet ettik. Onlar nasıl uygun görürlerse öyle olur” dedi.


Milletvekili aday adayı olduğu memleketi Antalya’daki seçim çalışmalarını başlatan Baykal, CHP İl Başkanlığının düzenlediği, aday adaylarının yer aldığı değerlendirme ve tanıtım toplantısına katıldı. Basına kapalı gerçekleşen ve yaklaşık üç saat süren toplantının ardından Baykal, gazetecilere yaptığı açıklamada, yararlı bir toplantı yaptıklarını, hem bugüne kadarki süreçte yaşanan tartışmaları değerlendirdiklerini hem de bundan sonra parti teşkilatları olarak ne yapmaları gerektiğini ele aldıklarını söyledi.


Toplantı ile seçim kampanyası için il örgütü ve aday adayları olarak temel hazırlığı yaptıklarını dile getiren Baykal, Antalya teşkilatında bu yöndeki ciddi ihtiyacın giderilmesi nedeniyle kendisinin de çok memnun olduğunu belirtti.


Baykal, daha sonra, diğer aday adayları ile CHP Kepez İlçe Başkanlığını ziyaret etti. Kepez ilçesindeki tapu sorununa yönelik talepleri dinleyen Baykal, bu sorunun ancak CHP iktidarında çözülebileceğini kaydetti. Baykal, milletvekili aday adayı olan eski CHP Kepez İlçe Başkanı Alican Deveci’nin aday yapılmasına yönelik ısrarlı talepleri dinledi. Baykal, partililere, adaylık kararlarının partinin yetkili mercilerince verileceğini ifade ederek, bu yönde propaganda yapılmaması gerektiği uyarısında bulundu. Baykal, Kepez’in önemini dile ge

Çok Okunan Haber

Seçer ‘den esnaf ve sanatkarlara: ”Bizler sizler için varız”

Mezitli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi’nin iftar yemeğine katılan Başkan Seçer, “Ramazan’ın bereketi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir