Anasayfa / Röportaj Manşetleri / İngilizce Mersin’de Evrim’de Öğrenilir

İngilizce Mersin’de Evrim’de Öğrenilir

MERSİN’İN İLK DİL KURSU 31’İNCİ  YILINDA…
Genel İngilizce,

Cambridge Sınavları,
“TOEFL”,”FCE”,”KPDS”,”YDS”,

Şirket Çalışanları Bireysel Ya da Gurup Olarak Lisan İhtiyaçları İçin Geniş ve Esnek İmkanlara, Kurumsal İhtiyaçlarınız İçin Taleplerinize Uygun Çözümler, İçin EVRİM DİL KURSLARI’NA GELİN…

• 1980 yılında kurulan Evrim Dil Kursları İngilizce, Almanca ve Fransızca eğitimi vermekte ve kurulduğu günden beri öğrencisi olan bireylerin ve şirketlerin temel gereksinimi olan kaliteli iletişimin geliştirilmesine hizmet etmektedir.

• Mersin’de dil eğitiminde öncü olan EVRİM DİL KURSLARI ;sürekli olarak kendini yenilemekte ve hizmet kalitesini korumaktadır. Uzman öğretmen kadrosu, sınıflarda sınırlı tutulan öğrenci sayısı, televizyon, video, teyp gibi işitsel ve görsel desteklerle eğitim seviyesinde uluslararası kaliteyi takip etmektedir.

• Evrim Dil Kursları aynı zamanda 15 yıldır Cambridge Üniversitesi’nin Mersin’de TEK ONAYLI TR 031 nolu sınav merkezidir.

• Globalleşen bir dünyada iletişimin rolünün ne denli yüksek olduğunu düşündüğünüzde şirketiniz için gerekli olan gelişim ve hizmet içi eğitimde Evrim Dil Kursları’nın desteğini alabilirsiniz.

• Eğitim süreci yazılı teklif koşullarında karşılıklı anlaşmaya varılmasından sonra ücretsiz seviye sınavı ile başlar. Böylelikle her katılımcının eğitim dönemi sonunda ulaşacağı seviye ve bu süreç için gerekli olan eğitim yatırımı belirlenir.

www.evrimdilkursu.com

İLETİŞİM
Palmiye Mahallesi 1205 Sk. No:7
                         Yenişehir/MERSİN
Telefon   :     +90 324 329 16 62
                       +90 324 329 16 63
Fax          :     +90 324 329 16 70
E-Posta  :    info@evrimdilkursu.com

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

Ahmet Davutoğlu’ndan çok konuşulacak itiraf..

Pelikancılardan ‘Çakallar’ diye bahseden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 2015’te önüne konulan MKYK listesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.