Anasayfa / Röportaj Manşetleri / Çağdaş Fikirler Kuriş İnşaatla hayat buluyor

Çağdaş Fikirler Kuriş İnşaatla hayat buluyor

Kuriş İnşaat  temellerini 1953’de Ankara’da atmıştır. Şirket kuruluşundan bu yana, yüksek kalite malzeme kullanmayı önemserken, çevreye duyarlı ve projeye sadık çalışma anlayışını korumuştur. 1968 yılında Mersin’e taşınan şirket ülkemize 1.000’in üzerinde konut kazandırmıştır.

Kuriş İnşaat; Halil Kuriş önderliğinde, bünyesine üçüncü nesil genç müteahhitler Abdullah Kuriş ve Emir Kuriş’i dahil ederek çağdaş fikirlerle çalışmalarını sektörde sürdürmeye devam etmektedir.

Üç nesilin sahip olduğu kapasite, tecrübe ve birikim ile müşteri ilişkilerindeki hassasiyetini, çağdaş insanın ihtiyaçlarını önceden analiz ederek uyguladığı projelere taşımaktadır.

Kuriş İnşaat tüm çalışanlarının ve anlaşmalı olduğu taşeron firmalarının iş güvenliğini arttırmak için bütün önlemlerin alınmasını sağlamaktadır; bunun için de gerekli tüm teçhizat, araç ve gereçleri eksiksiz olarak temin etmektedir.

KURİŞ İNŞAAT SAN ve LTD. ŞTİ

Bahçelievler Mah. 18. Cad. No: 32/1 Yenişehir – MERSİN

www.kurisinsaat.com

Huzurun ve mutluluğun dünü bugünü ve yarını TRIA

{2}

{3}

{4}

{5}

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

Ahmet Davutoğlu’ndan çok konuşulacak itiraf..

Pelikancılardan ‘Çakallar’ diye bahseden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, 2015’te önüne konulan MKYK listesini …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.