ARUNA YENİLİKÇİ bir yaşam merkezi

ARUNA YENİLİKÇİ bir yaşam merkezi

Dünyaya gelir gelmez nefes alıyoruz..Öldüğümüz zamanda son nefesimizi veriyoruz..


Demek ki yaşam Nefese bağlı..


{2}
NEFES KOÇLUĞU YENİ GELİŞİYORGünlük yaşam her geçen gün daha da karmaşıklaşıyor.. Teknolojik gelişmeler toplumun tüm alanlarını etkiliyor..Bir yandan medya çeşitliliği, diğer yandan ürün çeşitliliği, toplumsal yaşamımızı iyice karmaşıklaştırıyor..Yaşamımızda ortaya çıkan bir çok sıkıntılı anlarda, farkında olmadan nefesimizi tutuyoruz..Yada yanlış nefes alıyoruz..Nefesi sağlıklı almadığımız için de, vucudumuzda kimi sıkıntılar ortaya çıkıyor..Bu durum hem bireysel anlamda fizyolojik-biyolojik, ruhsal dünyamızı hem de toplumsal ilişkilerimizi keyifsizleştiriyor..Doğru nefes aldığımız takdir de ise yaşam enerjisimiz başta olmak üzere, yaşamın “okunması”,yorumlanması daha keyifli hale gelecek, getirilecektir.Nefes koçluğu işte bu paradigmadan hareketle son yılların en önemli mesleği olarak gündeme gelmiş durumda..


{3}
BEŞ YILDIR EĞİTİM ALDIAruna yaşam merkezinin sahibi Nazan Turgut, yaklaşık beş yıldır Nefes çalışmalarına katıldı.Sonuçta şu anda Türkiye’de sayıları hayli az olan nefes koçlarından oldu..Şimdi ARUNA Yaşam merkezini açarak,nefes seansları yapmaya başladı..YOĞA VE PLATES DE YAPILIYORAranu yaşam merkezinde sadece nefes çalışmaları yapılmıyor; aynı zamanda yoğa ve Plates de yapılıyor..Bu arada ACMOS ve Kuantum çalışmaları da söz konusu..Nazan Turgut hem Acmos hem de Kuantum eğitimlerini de almış durumda.Yoğa ve Plates çalışmaları hocaları tarafından veriliyor..Ayrıca masaj salonu da var..


{5}
ARUNAYI MERAK EDENLERMeraklı izleyiciler için Aruna yaşamın nerede olduğunu da belirtelim.Aruna yaşam Mersin’de..


{4}
Aruna Yaşam’ın sahibi Nazan turgut ufukturu.net’e konu ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı:”Ben uzun süredir nefes, Acmos, Kuantum düşünce teknikleri ile ilgili eğitimler aldım..Bu arada yıllardır yoğa yapıyorum.. Plates ise son dönemde çok revaçta.. Aruna Yaşam merkezi bütün bu yeni spor ve uğraşalanlarının merkezi olacak.. Henüz daha yeniyiz.. Açılışımızı yapmadık.. Ancak, o kadar çok talep var ki, inanın yetişemiyoruz..bubakımdan doğru zamanda doğru bir iş yaptığımızı düşünüyorum.. Önümüzdeki günlerde sizlere daha detaylı bilgiler verebilirim” dedi.Bir nedenle mürücaat etmek isteyenler için telefon ve adres aşağıda.Tel: 0324 336 9284


Mail: arunayasam@gmail.com

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM