Anasayfa / Otomotiv Haberleri / İŞTE TEKNOLOJİ BU

İŞTE TEKNOLOJİ BU

Siz seçin Tuna Ev üretsin


Mobilya mağazalarında girdiğinizde bir koltuk takımının modelini, diğerinin desenlerini beğenebilirsiniz. Ama sonuçta bu iki tercihi aynı grupta toplamak mümkün değildir. Bu sorundan yola çıkan Tuna Ev artık istediğiniz modele istediğiniz deseni kaplatmanızı sağlayacak bir model geliştirdi.


Tuna Ev’in koleksiyonları arasında yer alan dilediğiniz modelin 120 çeşit kumaş, 16 çeşit ahşap, 7 çeşit lake ve 176 çeşit ürün grubu alternatifleri arasından siz seçiyorsunuz Tuna Ev sizin için üretiyor. Yani kişiliğinize uyan, sizi siz yapan, evinize ve hayat felsefenize uygun tasarımı yapmanıza olanak veriyor, aldığını ürünü size özel ve size ait bir tasarıma dönüştürüyor. Üstelik ödeme planını da kendiniz dizayn ediyorsunuz. Tuna Ev’in Silivri – Kınalı’daki showroom’unun yanı sıra, Altunizade, Masko, Modoko 4.Cadde ve Ankara’da yer alan mağazalarına giderek kendi tasarımınızı kendiniz yaratabilirsiniz.


Dev showroomdan satış
Temelleri 1970 yılında Tuna Çelik olarak atılan Tuna Grup’a bağlı olarak faaliyet gösteren Tuna Ev, 2002 yılında kuruldu. Tuna Ev mobilyaları, Silivri – Kınalı mevkiindeki 40 bin metrekarelik fabrikada üretiliyor. Fabrikanın yanında 15 bin metrekareye yayılan bir showroom bulunuyor.


 

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

Toyota Plaza “BORANLAR”IN Yaz Servis Kampanyası İle Yaza “Bakımlı” girin

“Mersin”’de hizmet veren Toyota Plaza “BORANLAR”’ın, büyük avantajlarla dolu geleneksel “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.