Anasayfa / Otomotiv Haberleri / FRANFURT OTOMOBİL FUARI

FRANFURT OTOMOBİL FUARI

Dünya otomotiv sektörünün nabzının attığı Frankfurt Otomobil Fuarı, 12 Eylül tarihinde başlarken; fuar ziyaretçileri Jaguar’ın yeni spor konsepti C-X16, Audi, tekrar hayata döndürme planları yaptığı A2 modeli, Hyundai’nin yenilen kompakt hatchback modeli i30 gibi yüzün üzerinde modeli herkesten önce canlı canlı görme imkanına sahip olacaklar.


 


Subaru’nun, Frankfurt Otomobil Fuarı’nda dünya prömiyerini gerçekleştireceği modeli Subaru XV olacak. C sınıfı crossover araçların yeni neslini temsil eden Subaru XV, mükemmel siluetiyle çağdaş ve farklı bir tasarım arayanların ilgisini çekmeye, daha konsept otomobil olarak tanıtılmasından itibaren başladı. Frankfurt’ta, üretim versiyonuyla otomobil tutkunlarının karşısına çıkacak olan SUBARU XV, “mükemmel mühendislik” anlayışını temel alıyor.
Porsche’nin yeni yıldızı 911’in de dünya lansmanı yapılacak


Frankfurt Motor Show’da Dünya lansmanı yapılacak model 991 kasa koduyla anılıyor. Tıpkı eski 911 jenerasyonları gibi 911 tasarım ruhunu yansıtan modelde yeni far tasarımı, LED gündüz farları, kapılara yerleştirilmiş yan aynalar ve daha ince yapılı stop grubu dikkat çekiyor.


Bir önceki nesilde kullanılan iç mekanla, Panamera’nın iç mekanının karıştırılmasıyla ortaya çıkarılmış gibi görünen yeni atmosfer çekici görünüyor.

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

Toyota Plaza “BORANLAR”IN Yaz Servis Kampanyası İle Yaza “Bakımlı” girin

“Mersin”’de hizmet veren Toyota Plaza “BORANLAR”’ın, büyük avantajlarla dolu geleneksel “Yaz Servis Günleri Kampanyası” ile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.