Citroen çok tutuldu C4 atak yaptı

Citroen çok tutuldu C4 atak yaptı

Citroën Mersin yetkili satıcısı Hekioğlu Otomotiv’in yönetimi kurulu başkanı Enis HEKİMOĞLU “Citroën müthiş bir inovosyan yaptı.. C4’ler şuanda çok tutuldu.. Otomobil yetiştiremiyoruz.. Diğer ürünlerimizde aynı oranda çok iyi alıcı buluyor” dedi.
Fransız otomobil markası Citroen Türkiye’de Bayraktar güvencesi ile satılıyor.. Citroën’in yeni kasa lansmanı yapıldı..

İşte lansmanıyla ilgili ufukturu.net’ e gelen haber:

Türkiye’de Citroen denildiğinde ilk akla gelen model olan Citroen C4 yeni yüzüyle yollara çıktı. Markanın “Creative Technologie” imzasını vurgulayan çekici dizaynı, yüksek kalitesi ve ileri teknolojisi ile kullanıcılarının karşısına yeniden çıkan Citroen C4; yeni micro-hybride “e-HDi” motorunun çok düşük yakıt tüketimi, şehir içi kullanımda büyük kolaylık sağlayan “Stop & Start” özelliği ve geniş iç hacmi ile rakiplerinden ayrılıyor.

{2}

Türkiye’de Bayraktar güvencesiyle satışa sunulan Fransız otomobil markası Citroen; başarılı geçirdiği 2010 yılından sonra, 2011 yılında özellikle binek pazarında büyümeyi hedefliyor. Bu hedefi için en önemli kozu olan Citroen C4, yeni kasa lansmanının yapıldığı 2005 yılından günümüze kadar 21 binden fazla satıldı.
“Positive Power” anlayışı ile tasarlanan Yeni Citroen C4; yüksek kalitesi, kendine özel dinamik stili, geniş bagaj ve iç hacmi, çevreye duyarlı ve ekonomik motor seçenekleri ile çok geniş bir müşteri kitlesinin beklentilerine cevap veriyor.

{3}

TEKNİK ÖZELLİKLER

Herkes için konfor

Yeni Citroen C4’ün zarif gövde hatlarını; araca entegre edilmiş kromaj ayrıntılar, dinamik ön farlar ve hafif alaşımlı ışıltılı jantlar süslüyor. Sunduğu mükemmel kontrol ve kusursuz kullanım özelliklerinin yanı sıra Yeni Citroen C4; sürücü ve sürüş rahatlığına odaklı iç donanımı, etkileyici akustik yapısı ve ses yalıtımıyla birlikte yolculuk sırasında maksimum konfor ve güveni bir arada sunuyor. Yeni C4’ün kişiselleştirilebilen konfor özellikleri ile kullanıcılar sürücü göstergelerinin renklerini ayarlayabilme, “polifonik” uyarı sesleri, klimaya özel ayar yapabilme ve yeni ses sistemi sayesinde zengin surround müzik eşliğinde yolculuk yapma fırsatına sahipler. Konforlu ve ferah koltuklara sahip Yeni C4’ün ön koltuklarında yer alan masaj fonksiyonu sayesinde yolculuk sırasında maksimum rahatlığı yaşamak mümkün.

{4}

Yeni Citroen C4’ün ve geniş iç hacmi ile birlikte kompakt dış ölçüleri de ferahlık ve çok amaçlı kullanım imkânı sunuyor. Uzunluğu 4,33 m, genişliği 1,79 m, yüksekliği ise 1,49 m olan Yeni C4 mevcut modele göre sadece 5 cm daha uzun, 2 cm daha geniş ve 3 cm daha yüksek. Sınıfının en büyüğü olan 408 litrelik bagaj hacmi, kullanışlı kübik alanları ve taban seviyesinin daha düşük olması sebebiyle daha kolay bir yükleme fonksiyonu sunması Yeni Citroen C4’ü rakiplerinden farklılaştıran diğer önemli özellikleri…
Yeni C4; yokuşta kalkış desteği, elektronik park freni, kör nokta uyarı sistemi, virajda aydınlatma sistemi, programlanabilir hız sabitleyici, hız sınırlayıcı ve 230 volt priz gibi teknolojileri kullanıcıları ile buluşturuyor.
Çevreye saygılı teknoloji micro-hybride e-HDi
Çevreye saygılı bir aile otomobili olarak tasarlanan Yeni C4, Citroen’in çevreci otomobiller için en son geliştirdiği e-HDi teknolojisini kullanıyor.
Citroen’in yeni e-HDi aktarma mekanizmalarıyla tüketiciye sunulan Yeni C4, karbondioksit emisyonunu ilk modellerde 109g/km’ye, gelecekteki modellerde ise 99 g/km’ye indiren yeni nesil Stop & Start sistemine de sahip. Yeni Citroen C4’de kullanılan Michelin Energy™ Saver lastikleri de emisyonun düşürülmesine ve yakıt ekonomisine önemli oranda katkı sağlıyor.

{5}

Yeni Citroen C4 e-HDi motor, 100 km’de şehir dışı kullanımda 3,8

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM