Anasayfa / Mersin Haberleri / İYİ PARTİ TOROSLAR SEÇİM OFİSİ AÇILDI

İYİ PARTİ TOROSLAR SEÇİM OFİSİ AÇILDI

Toroslar ilçesinde gerçekleştirilen yeni seçim ofisinin açılışı miting havasında geçti. Açılışa Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, İYİ Parti Mersin Milletvekili Hakan Sıdalı, İYİ Parti Mersin İl Başkanı Servet Koca, İYİ Parti Toroslar Belediye Başkan Adayı Ender Turhan, İYİ Parti Tarsus Belediye Başkan Adayı Esin Erkoç, İYİ Parti Merkez Disiplin Kurulu Üyesi Av.Ali Kamış, İYİ Parti İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlçe Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

“CENAB-I ALLAH’IN VERDİĞİ ENERJİYİ MERSİN HALKININ HİZMETİNE SUNDUK”
Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı ve İYİ Parti Mersin Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhanettin Kocamaz, Toroslar Seçim Ofisi’nin açılışında yaptığı konuşmada, “30 Mart 2014 gecesi Mersin için bir şiir yazmıştım. Demiştim ki, ‘Mersin anavatanım, mazim ve geleceğim. Mersin’i sahiplenip, ömrümü vereceğim. Mersin’i nakış nakış işleyip öreceğim. Barıi, sevgi, kardeşlik şiarımdır bilene.’ Evet o günden bu yana Cenab-ı Allah’ın verdiği enerjiyi Mersin halkının hizmetine sunduk. Gece demedik, gündüz demedik, yaz demedik, kış demedik, yağmur demedik, çamur demedik. Cumhuriyet tarihinden bugüne kadar çözülememiş birçok problemi çözdük. Vatandaşlarımız dua etti, biz de şevkle onların bize verdiği enerjiyi, yine onların emrine harcadık” dedi.

 

“ÇOK BÜYÜK MESAFELER KAT ETTİK” 
Belediyeciliğin hem zor, hem de vebali ağır olan bir görev olduğundan bahseden Kocamaz, “Bu görevi yaparken Belediye’yi beyt-ül mal bileceksiniz. Orada tüyü bitmedik yetimin hakkı olduğunu bileceksiniz. Çünkü vatandaş size benim hakkımı koru, benim sana teslim ettiğim beyt-ül malı koru diye görev veriyor. Mersin gerçekten hizmete aç bir kent. Bütün ilçelerinin maalesef Büyükşehir adı altındaki durumu vahim. Adımız Büyükşehir ama içi boş bir Büyükşehir olarak biz bu Mersin’i devraldık. O günden bu yana gece-g

Çok Okunan Haber

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI VAHAP SEÇER, ANIT KAVŞAĞI’NA MÜDAHALE ETTİ

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, yüklenici firma ile yaşanan ihtilaf nedeniyle inşaat çalışmaları uzun …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir