Anasayfa / Kültür Sanat Haberleri / Yusuf Güney İkizini Mersin’de Buldu

Yusuf Güney İkizini Mersin’de Buldu

“Silifke’miz Evimiz, Evimiz Tertemiz” projesi kapsamında Silifke Çamdüzü piknik alanında konser veren Ünlü Pop Müzik sanatçısı Yusuf Güney burada kendisine çok benzeyen bir hayranını buldu.

Benzerlik karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Yusuf, yağan yağmura aldırmayan vatandaşlar karşısında konserini gerçekleştirdi.

Sevenleri yağmur altında olduğu için kendisi de kapalı alana girmeyerek yağmur altında şarkılarını söyleyen Yusuf Güney, “Sizlere çok teşekkür ediyorum. Yağışlardan dolayı konserin iptal edileceğini düşünmüştüm. Bu yağmura rağmen beni beklediniz. Bende sizler gibi yağmur altında ıslanarak şarkılarımı söyleyeceğim. Silifke’yi ve Silifkelileri çok seviyorum” dedi.

Bir Silifke türküsü olan “Silifke’nin Yoğurdu” türküsünü de seslendiren Yusuf Güney, türküyü söylerken seyirciler arasında gördüğü ve kendisine ikiziymiş gibi çok benzeyen bir hayranını sahneye çıkardı. Yusuf Güney arkadaşlarına kendisine çok benzeyen hayranını göstermek için hayranı ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

{3}

{4}

{5}

{2}

Çok Okunan Haber

BÜYÜKŞEHİR, YUMUKTEPE HÖYÜĞÜ’NÜN KAZI BAŞKANI ISABELLA CANEVA ONURUNA VEDA ETKİNLİĞİ DÜZENLEDİ

BAŞKAN SEÇER: “YUMUKTEPE’NİN MERSİN’E YARAŞIR BİR ARKEOPARK OLMASI İÇİN KARARLIYIZ” CANEVA: “ÇOK HEYECANLANDIM, ÇOK MUTLUYUM” …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir