Anasayfa / Kültür Sanat Haberleri / Yılan Görürsem Dönerim

Yılan Görürsem Dönerim

Acun Ilıcalı’nın hazırladığı ‘Survivor’ yarışmasına katılan ünlü şarkıcı Nihat Doğan, Acun Ilıcalı ile yaptığı pazarlığı açıkladı.

Dominik Cumhuriyeti’ne bağlı bir adada gerçekleştirilecek olan “Survivor Ünlüler-Gönüllüler” yarışmasına katılacak olan ünlü yarışmacıların yolculuğu başladı. Dominik Cumhuriyeti yolculuğu öncesi havalimanında açıklamalarda bulunan Nihat Doğan, “Yılan görürsem geri dönerim. Bunu Acun Bey’e ilettim oda bir sorun olmayacağını söyledi” dedi.

Dominig Cumhuriyeti yolculuğu öncesi Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nde toplanan ünlüler yarışmanın büyük yankı uyandıracağını söyledi. Pascal Nouma ile şakalaşan ünlü sanatçı Nihat Doğan gazetecilerin sorularını yanıtladı.

{3}

Nihat Doğan şunları söyledi:
“Acun Bey’in dürüst bir insanın olmasından dolayı bu yarışmaya katılmayı kabul ettim. Bir kere çok enteresan bir hava yakaladık. Programın tanıtımı dönmedi. Buna rağmen tüm Türkiye programdan haberdar. Tanıtıcı bir şey olmamasına rağmen herkes bu programı bekliyor. İnanın sevenlerimizden öylesine mailler öylesine telefonlar alıyoruz ki günler öncesinden bize dua edenler var, “Aman Allah’ım Nihat’ı sağ salim bize geri gönder. Nihatımız orada başarılı olsun” diye. Reytingi bol, malzemesi bol bir program Türkiye’ye bekliyor. Ülke insanıda sıkıntılı bir sürece giriyor seçimden dolayı o gerginliğin o sıkıntısını bizimle atar” dedi. Yaklaşan genel seçimlerle ilgili sevenlerine bir çağrıda da bulunan Nihat Doğan, “Benim halkım bu süreç içerisinde provokasyonlardan uzak dursun” dedi.

DHA

{2}

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

MERSİN TARİHİ – PETROS BODASAKİ – Mersinde Dekovil Hattı – Pera Palası satın alan işadamı

Mersin’in kuruluşunun ardından ekonomik gelişimi ve sanayileşmesinde önemli rol oynayan Rum sermayedar Petros Bodasaki kimdir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.