Anasayfa / Kültür Sanat Haberleri / Türk işi Desperate Housewifes

Türk işi Desperate Housewifes

Adını Feriha Koydum ve Doktorlar dizisi gibi başarılı yapımların hazırlayıcısı olan Medyapım, Kanal D izleyicileri için çok zor bir projenin altına imzasını atmaya hazırlanıyor.

UFUKTURU ÖZEL / İbrahim Özgür KUTLAY

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYINIZ

Dünyaca ünlü fenomen dizi ‘Desperate Housewives’ı ( Umutsuz Ev Kadınları ) ülkemize uyarlamaya çalışan Medyapım’ın başarılı olup olmayacağını ise zaman gösterecek.
Tüm dünyada geniş bir hayran kitlesine sahip Desperate Housewives dizisinin birçok ünlü takipçisi ve fanatikleri bulunuyor. Amerikan’ın eski First Lady’lerinden Laura Bush ve Martha Stewart gibi birçok ünlü ismin takip ettiği yapımın aday kadrosunun belli olmasıyla birlikte tartışmalarda başlamış oldu. Özellikle dizinin müdavimleri bu uyarlamanın pekte tutmayacağı konusunda hem fikir görünüyor. Keza Amerikanvari bir hayat tarzının ve ilişkiler yumağının anlatıldığı dizinin ülkemize nasıl bir şekilde uyarlanacağı merakla bekleniyor. Amerikan ev kadınları ile Türk ev kadınları arasındaki derin uçurumların öyle kolay, kolay kapanmayacağı ise aşikar görünüyor.

{2}

Dizinin Başrolleri ise şöyle şekillenmiş durumda.

Tutucu bir dindar olan Bree karakterini Bennu Yıldırımlar, canlandıracak. Eğer dizi aslına bağlı bir şekilde çekilecekse Yıldırımlar’ın muhafazakar bir hayat tarzımı olacak? Bu tutucu karakterle Eski bir süper model olan Gabrielle yani Evrim Solmaz nasıl anlaşacak?

Dizide Susan karakterine ise Songül Öden hayat verecek. Daha önce Gümüş karakteri ile karşımıza çıkan Öden, belki de Cast’ın en gerçekçi karakteri olabilir.

Lynette karakterinde ise Ceyda Düvenci’yi izleyeceğiz. Her ne kadar görsel olarak Lynette ile Ceyda düvenci arasında derin bir fark olsa da Ceyda Düvenci’nin o kadar çocuk arasında neler yapabileceği de merak edilen bir başka ayrıntı.

Eski bir Top Model olan Gabrielle’i ise Evrim Solmaz canlandıracak. Hanım çiftliğinde hizmetçilikten Eski bir Top Modelliğe terfi eden Solmaz’ın Gabrielle yorumu ise bir hayli merak edilen başka bir ayrıntı. Keza Yapımcıların Evrim Hanım’ı Nasıl bir Top model olarak izleyici karşısına çıkartacağı ise şimdiden kafa yoruyor.

Edie karakterine ise Özge Özder hayat verecek.

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

MERSİN TARİHİ – PETROS BODASAKİ – Mersinde Dekovil Hattı – Pera Palası satın alan işadamı

Mersin’in kuruluşunun ardından ekonomik gelişimi ve sanayileşmesinde önemli rol oynayan Rum sermayedar Petros Bodasaki kimdir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.