Anasayfa / Kültür Sanat Haberleri / Tarkan 1. Olmazsa Ben Adiyim

Tarkan 1. Olmazsa Ben Adiyim

Magazin dünyasının ünlü gazetecisi, Yüksek Sadakatın Eurovision’da başarısız olacağını iddia etti.

Magazin dünyasının duayeni Aykut Işıklar, Radyo Klas’ta Michael Kuyucu’ya Yüksek Sadakat’ın başarısız olacağını iddia etti.

Michael Kuyucu , Aykut Işıklar’a Eurovision Şarkı yarışması ile ilgili yorumunu sorunca Işıklar şu yorumu yaptı :“ Bana sürpriz geldi, birisinin akrabası filan galiba.. Türkiye’de bu kadar grup varken , bu kadar iyi yorumcular, dikkat çekecek gençler varken..Bunlar Türkiye’de bile başarılı olamadılar ki bence , Avrupa’da başarılı olsunlar.Türkiye’de yolda görseler kimse tanımaz onları.Ki kaç senedir bu alemdeler, demek ki hiçbir esprileri yok..Demek ki hiçbir şey patlatamamışlar, kaldı ki yaptıkları müzik o kadar sıradan ki !. Avrupa’da her sokakta 500 tane Yüksek Sadakat var…”dedi.

TARKAN 1. OLMAZSA BEN ADİYİM

TRT’nin yöneticiler niye bu kadar uğraşıyorlar? Anlamıyorum, oysa formülü çok basit… 9/8 ritim varya, oradan bir melodi yakalayacaksın, güzel sözler yakalayacaksın yollayacaksın. Yada mesela Tarkan’ın “Öp” şarkısını yollayın, verin ona 500 bin lira… Birinci olmazsa ben adiyim, işi bırakırım. Bütün demir ülkeleri , bütün Avrupa’daki Türkler’e oy verir. Hatta Ayşe Özyılmazel’in “Arabesk” adlı şarkısını yollayın o bile ilk üçe girer.

İLK 10’A BİLE GİREMEZLER

Michael Kuyucu Aykut Işıklar’a Yüksek Sadakat’ın yarışmada elde edeceği derece hakkında tahminde bulunmasını isteyince aldığı yanıt çok ilginç oldu. Işıklar grubun şarkısının sıradan bir şarkı olduğunu söyleyerek “ Bizim yolladığımız şarkı neye benziyor biliyormusunuz ? Yunanlı bir grubun Türkiye’ye gelip Saadettin Kaynak şarkısı söylemesi gibi bir şey. Bence ilk 10’a filan giremez, bestenin hiçbir özelliği yok..Diğer şarkıları bilmiyoruz ama Allah korusun bunlar yarı finalde bile elenebilirler. Avrupa’daki Türkler’n oyları da garanti değil bence. Nedir ya Zıraat Bankası memurları gibi çocuklar ya..Ne işleri var Eurovision’da” dedi

{2}

Çok Okunan Haber

4 Şubat 2022 Saat 17:30 Mersin Kongre ve Sergi Sarayı ?

4 Şubat 2022 Saat 17:30 Mersin Kongre ve Sergi Sarayı ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir