Mersin 7. CNR Kitap Fuarı’na Yoğun İlgi

Mersin 7. CNR Kitap Fuarı’na Yoğun İlgi

Akdeniz Bölgesi’nin en önemli kültür etkinliklerinden biri olan ve Mersin Büyükşehir Belediyesi, Mersin Valiliği, Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü, Mersin Yenişehir Belediyesi, Mersin Ticaret ve Sanayi Odası (MTSO) iş birliği ve KOSGEB destekleriyle bu yıl 7. kez CNR EXPO Yenişehir Fuar Merkezi’nde kapılarını açan CNR Mersin Kitap Fuarı, kitapseverlerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

100’ün üzerinde yayınevinin katılımı ile 12 bin 500 metre kare alanda düzenlenen 7. CNR Mersin Kitap Fuarı 30 Ekim’e kadar 500’ün üzerinde söyleşi, seminer ve panel ile birbirinden değerli yazarın katılacağı imza gününe ev sahipliği yapacak.

Yıl boyunca Mersin ve Adanalı okurlar tarafından merakla beklenen fuarda, sektörün en öncü yayınevi, yayıncı, basın yayın kurumları, üniversite ve dershaneler, araştırma ve kültür merkezleri, yayın grupları ve telif ajansları aynı çatı altında buluştu.

Özellikle Mersin ve çevresinde eğitim gören 1 milyon öğrencinin sabırsızlıkla beklediği fuarda, her yaş grubuna hitap eden hikâyeden romana, şiirden sınava hazırlığa kadar farklı içerikte milyonlarca kitap sergileniyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM