Anasayfa / Kültür Sanat Haberleri / İrina Shayk Eriyor

İrina Shayk Eriyor

Real Madrid’in Portekiz asıllı Dünya Starı Cristiano Ronaldo’nun kız arkadaşı olan 24 yaşındaki top model, kariyerine yeni bir yön vermek için rejime girdi.

Amerikan mayo markası Luli Fama’nın yaz koleksiyonunu tanıtan Shayk, karın kasları ve incelen beliyle dikkat çekti. Gisele Bündchen’i örnek aldığını söyleyen Shayk’in hızla kilo vermesinin altında yatan nedenin, podyumda daha fazla yer almak olduğu söyleniyor. Yuvarlak hatlarıyla ağırlıklı olarak mayo ve iç çamaşırları tanıtımında yer alan Shayk, defilelerde de boy gösterebilmek için bir beden inceldi. Moda haftalarında yer alan modeller 34 ya da 36 beden, ancak top model 38 beden giyiyordu. Şubat ayında ‘Chelsea Lately’ programına konuk olan Shayk, “Sports Illustrated’ın kapak kızı olmak kariyerime farklı bir yön verdi. Dergiyi görünce sevincimden ağladım. Bu çıkışımı sürdürmek istiyorum. Köpeğimle bol bol yürüyüşe çıkıp, zayıflamaya çalışıyorum.Yakında beni değişmiş göreceksiniz” demişti. Rus model, hızla kilo vererek hedefini yakaladı.

Radikal

{2}

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

MERSİN TARİHİ – PETROS BODASAKİ – Mersinde Dekovil Hattı – Pera Palası satın alan işadamı

Mersin’in kuruluşunun ardından ekonomik gelişimi ve sanayileşmesinde önemli rol oynayan Rum sermayedar Petros Bodasaki kimdir. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.