Anasayfa / Güncel Haberler / KENT RADYO’NUN BÜYÜK BAŞARISI!

KENT RADYO’NUN BÜYÜK BAŞARISI!

Gülşah Arslan yazdı…

“KENT RADYO’NUN BÜYÜK BAŞARISI!

Vahap Seçer iyi değerlendirdi; KAZANDI!

Hamit Tuna ve Ayfer Yılmaz Değerlendirmediler; KAYBETTİLER!”

 

Mersin siyasetine yön verene kanal olarak markalaşan Kent Radyo, 31 Mart 2019 Yerel Seçimlerine de damga vurdu. Mersin’de seçim ve siyasetin nabzı Kent Radyo’da attı.

Adaylar, aday adayları, siyasi parti yöneticileri Kent Radyo üzerinden Mersin’e seslendiler ve vatandaşlar Kent Radyo’yu radyo dinleyip, adayları tanıdılar, projeleri dinlediler ve yorum yaptılar.

RADYO ALTIN ÇAĞINI YAŞIYOR

Hatırlanacağı üzere daha önce yayımladığımız haberlerde “Radyoların Yükselişinden” bahsederek, dijital ortamın zahmetleri ve televizyonların öldüğünü ifade eden araştırmaları ele almıştık. “Radyo Altın Çağını Yaşıyor” konulu yazılar yayımlamıştık.

RADYO neden ALTIN GÜNLERİNİ YAŞIYOR sorusuna yanıt aramış, her gün saatlerce trafikte olduğumuz gerçeğiyle birlikte Radyo’nun iletişimde bizim tek şansımız olduğunu savunmuştuk. Zahmetsiz, ucuz. Ayrıca hareketli yaşantımızda bizi bir yere bağlamayan, bize ayak uyduran olduğu görüşünü dile getirmiştik.

Bunu seçim süreçleri ile birlikte ele aldığımızda ve “Radyoların Yükselişi” gerçeğini ortaya koyduğumuzda da “Altın Çağ” kendini daha da göstermekte… Seçim süreçlerini ve kazanan adayları irdelediğimizde kampanya gücünü net fark edebilmekteyiz. Adayların yürüttükleri kampanyaların başarısı, kendi başarılarını da beraberinde getirdi. Ve ebetteki kazanan kampanya argümanlarını en iyi kullanan, “RADYO”nun gücünü keşfeden siyasiler oldu.

VAHAP SEÇER ÇOK Yİ KULLANDI VE KAZANDI

Tam da böylesi “Radyolar için Altın Çağ” olarak tanımlanan bir ortamda, her radyo dinleyen 100 kişiden 74’ünün dinlediği Mersin’in Markası olan Mirza Turgut önderliğindeki KENT RADYO büyük bir başarıya daha imza attı. Mersin’in yeni dönem Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer’in kazanmasında etkin bir rol üstlendi.

Kent Radyo’yu en iyi kullanan ve kampanya sürecinde en iyi değerlendiren yeni dönem Mersin’in yeni başkanı, Cumhuriyet Halk Partisi’nden Vahap Seçer oldu.

Bilindiği gibi Kent Radyo, Vahap Seçer’in aday adaylığı süresince de etkin bir şekilde kullandığı, tanınırlık oranını hızla arttırdığı, fark yaratarak adaylaşmasını sağlayan önemli bir iletişim aracı olmuştu.

HAMTİ TUNA VE AYFER YILMAZ KENT RADYOYU DEĞERLENDİRMEDİ VE KAYBETTİLER

Diğer Büyükşehir Belediye Başkan adaylarından Cumhur ittifakı MHP Adayı Hamit Tuna ve Demokrat Parti İyi Parti ortak adayı Ayfer Yılmaz ise kampanya süreçlerinde Mersin’in Markası Siyasetin Nabzının attığı yer olan Kent Radyo’yu kampanya argümanlarına dahil etmediler…

Oysaki yapılan anketlerde adaylarının radyo konuşmasının etkili olduğu ortaya koyuluyor ve bu noktada yine anket firmalarından alınan bilgilere göre Mersin Kent Radyo’nun seçim sürecinde çok önemli bir aktör olduğu ifade ediliyordu.

KENT RADYO BİR KENT MARKASIDIR

Kent Radyo markasını ve sadece 98.5 radyo frekansı üzerinden karasalda değil internet üzerinden ve sosyal medyadan bir çok takipçisinin olduğu gerçeğini de unutmadan eklemek lazım.

KENT RADYO, Mirza Turgut önderliğinde nice başarılara imza atmaya devam edecek…

KENT RADYO 98.5

www.ufukturu.net/radyo

Çok Okunan Haber

DÜNYA SOLUNUN BÖLÜNMESİ BAŞLADI

Mirza Turgut yazdı Marks, sadece kapitalist toplumun değil; aynı zamanda tarihin kabul ettiği tüm toplumsal …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir