Anasayfa / Güncel Haberler / VAHAP SEÇER’in BÜROKRATLARI NEDEN HELİKOPTERLE KAHVALTIYA GİTMİYORLAR?

VAHAP SEÇER’in BÜROKRATLARI NEDEN HELİKOPTERLE KAHVALTIYA GİTMİYORLAR?

 

Kardeşlerim

Muğla Dünyanın ve Türkiye’nin en güzel şehirlerinden biridir. Mersin ile Muğla arasında sadece Antalya ilimiz vardır. Muğla sahip  tarihi eserleri  denizi ormanı kumsalları ile gerçek anlamda bir tatil ve turizm merkezidir. Marmaris ise Muğlanın gözbebeği ve dünyanın tartışılmaz en güzel tatil beldesidir. Ama Muğla ve Marmaris bu günlerde bu yönleri ile gündemde değildir.

Sahile inen helikopter ile gündemde. Adam geceliği yüzbinlerce lira otelde  süper lüks otelde süper lüks kahvaltısını yapıyor yat limanına gitmek için oradan helikoptere biniyor. Helikopter sahilde denize giren vatandaşlara çekilin ordan lan şerefli namuslu vatandaşlar yer açın helikoptere der gibi üzerlerine sürüyor. Kumsala iniş yapıyor oradan milyon dolarlık yatına geçiyor. Biz de halk olarak seyrediyoruz.

Peki kim bunlar ;

Bunlar yolcu  garantili hazine ihaleler alanlardır

Bunlar geceliği 125 bin tl olan otel de kalanlardır.

Bunlar mafyada aylık on bin dolar alanlardır.

Bunlar yat limanlarına çökerek  el koyanlardır.

Sanal paralarla 2 milyar$ çarpanlardır.

İstanbul’da İzmir’de başkaca illerimizde 20-30 milyon dolarlık evlerde villalarda kalanlardır.

Bunlar Türkcell Varlık Fonu ve daha bir çok yerde yüzlerce bin € yüzlerce bin$ yüzlerce bin Tl maaş alanlardır.

Kardeşlerim

Bunlar senin benim gibi emeği ile geçinen insanların yani halkın yani Vahap SEÇER’e ve diğer halkçı belediye başkanlarına  oy vererek düzgün bir hayat sürenlerin hiç aklına gelmeyecek bir yaşam sürüyorlar. Bunalrın bu zengin züppelerin hiçbirinin ağzından Vahap SEÇER’e  Mansur YAVAŞ’a Tunç SOYER’e laf söylendiğini duyamazsınız. Hatta her nekadar Vahap SEÇER’in gecesini gündüzüne katarak çalışması nedeni ile karşılaşacak zamanı olması bile hasbelkader bunlarla karşılaşsa saygı ile iltifat bile ederler. Ama bir kahvaltıya helikopterle giden bir celik otele yüzbintl veren yatlarına helikopterlerle giden bir ihalede yüzlerce milyon tl alan çalan bunlar sana bana değil bizzat Vahap SEÇER’e düşmandırlar. Ve bu düşmanlıkalrını devşirdikleri siyasetçiler sözde gazeteciler sözde iş adamalrı sözde eski il başkanalrı sözde eski vekiller sözde eski meclis üyeleri ile Vahap SEÇER’e saldırtırlar.Saldırı fiziksel olmaz.Zira karşılarına halkı alırlar ve o halkın fiziksel gücünü kimse kıramaz.Saldırı sinsi olur saldırı haksız olur saldırı ahlaksız olur. İşte tam da bunu yapıyorlar.

Seçim zamanı hiçbir çalışmamıza katılmayan evinden çıkmayan sosyal medya hesaplarında tek bir CHP ve Vahap SEÇER paylaşımı yapmayanlar ailesine mahallesine çevresine CHP aleyhine konuşan oğlu damadı kızı diğer partilerde çalışan ihale alan saygı ile karşılananlar tüm güçleri Vahap SEÇER’e saldırıyorlar.En çok kızdıkalrı birkaç kalemi yazalım;

-İhaleler şeffaf olur adil fiyata olur isteyen girer yeterli olan işi alır diyor. Oysa eskiden bir liralık işi 10 liraya alıp 2 liraya başkasına veriyor 8 lira açıktan kazanıyorduk diyorlar.

-Hepimiz eşitiz kardeşiz diyor. Bizim gibi seçkinler paralılar ile sıradan bir vatandaş bir yörük bir kürt bir alevi bir Urfa’lı bir Mardin’li bir Artvinli nasıl eşit olur bizi el üstünde neden tutmuyor.

-Hizmette ayrım yapmam personeli siyasi görüşüne göre değerlendirmem diyor.

-Ne demek efendim önemli olan Mersin önemli olan Mersin’li. Bu da yeni moda mı? Eskiden hep biz el üstünde tutulurduk.Hiç çalışmadan servet yapardık.Şimdi bu nereden çıktı.

-Vahap Seçer’in ve CHP’li halkçı belediye başkanalrının olduğu yerde yatağa aç giren çocuk yok. Buna çok kızıyorlar o zaman bize karın tokluğuna uşaklık yapacak adamalrı nereden bulacağız diyorlar.

İşte bu yüzden gücü elinde bulunduran buna rağmen halka hizmet etmek benim görevimdir diyen Vahap SEÇER’e düşmanlık ediyorlar.

Hasılı uzatmaya gerek yok Vahap SEÇER bu bozuk düzeni yıkacaktır.Elbette Ankara İzmirr İstanbul Hatay Adana Antalya Muğla ve başkaca yerlerdeki CHP’li başkanların hakkını yememek gerekir. Ancak CHP Genel Merkezi ve Mansur Yavaş’ın da bir çok defa basının önünde hizmetlerini övdüğü Vahap SEÇER bu işin lokomotifidir.

 

Mersin Büyükşehir Belediyesi de Helikopter satın aldı. Bir önceki dönem Sayın Burhanettin KOCAMAz zamanında alınan helikopterle başkan da bürokratları da bir çok defa helikopter turu yaptılar. Sonrada bunu bir güç gösterisi gibi basında özelikle de yandaş basında sayfa sayfa haber yapıp güç gösterisi gibi kullandılar. Peki o helikopter su mu yakıyordu? Hayır %20 yağ ve Nitro içeren özel katkılarla beraber benzin yakıyor hem de en kalitelisinden.

Vahap SEÇER neden bu helikopteri kullanmıyor?. Hem de her hafta her gün Aydıncık Anamur Çamlıyayla Tarsus Erdemli Gülnar’a giden ve her biri yüzlerce kilometre süren bu yolculuğa rağmen neden Vahap SEÇER helikopter kullanmıyor?.

Çünkü o emeği ve emekçiyi düşünen üreten üretime destek olan bir insan o da belediye başkanı olunca ben kral oldum deseydi oda helikoptere binerdi. Hayır ben hizmet için geldim diyor ve herkesten daha çok yoruluyor. İşçisindende bürokratın da personelinden de daha çok yoruluyor. Bir daire başkanı kendi işine bakıyor kendiş işinden sorumlu bir şube müdürü keza öyle bir memur sadece kendi sınırlı görevinden sorumlu ama Vahap SEÇER hem tüm işlerden hem tüm şehirden sorumlu.

Burada ayrıca şu soruyu da sormak farz  oldu:

Peki Vahap SEÇER’in bürokratları neden helikopterle kahvaltıya gitmiyor?. Hem de belediyenin helikopteri olmasına rağmen?  Çünkü at sahibine göre kişner ve belediye böyle yönetilir halkçı belediyecilik böyle yapılır. Bu yüzden bizde tüm gücümüzle Vahap SEÇER’i destekliyoruz. Ve hep Bir ağızdan haykırıyoruz;

ÇARESİ VAR VAHAP SEÇER

EN AZ ÜÇ DÖNEM VAHAP SEÇER

Çok Okunan Haber

Çamlıbel nasıl canlanır?

  Sorunun cevabı bir dosta yazdığım mektupta saklı, bu mektubu paylaşmak istiyorum… Sevgili dostum; Unutmuş …

Bir yorum

  1. Çok güzel anlatmışsınız elinize sağlık.Teşekkürler Vahap SEÇER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir