Anasayfa / Güncel Haberler / VAHAP SEÇER BOZUK DÜZENE ÇOMAK SOKUYOR

VAHAP SEÇER BOZUK DÜZENE ÇOMAK SOKUYOR

VAHAP SEÇER BOZUK DÜZENE ÇOMAK SOKUYOR

Vatandaşa Sen Önemlisin Diyor

Kardeşlerim son aylar  Sedat Peker’in videoları ile hareketli geçiyor. Biz burada o videoların içeriğine değinmeyeceğiz. Sadece ne  oldu da bunca yıldır beraber yiyen içen birbirini destekleyen beraber iş yapanlar ayrı düştü.? Bu konuya ya da değinmeyeceğiz.

Peki ne  oldu da bu kadar birlerine düşman oldular.? Buna da değinmeyceğiz.

Sadece şuna değineceğiz: Herkes bilir tarımcı VAHAP SEÇER herkesten daha iyi  bilir.

Fidan ekerken fidana ilk can suyu onu hayata bağlar. Sulamanın devamıyla küçücük bir fidandan kocaman orman oluşur.

31 Mart 2019 seçimlerinde seçimleri sonuçlandığında büyük bir şoka giren akp ve tarihe bir utanç olarak geçecek İstanbul seçimlerine itiraz aynı zarftaki 4 oydan birini iptal etme seçimi yenileme dönemlerinde VAHAP SEÇER korkunç bir başarıya imza attı.

Genel Merkezin Vahap SEÇER isminde ısrarı neredeyse tüm Türkiye’de ittifakı tehlikeye düşürdü. Ancak Genel Merkez Vahap SEÇER isminde boş yere ısrar etmedi. Bunu seçimde alınan sonuç ve seçimden sonraki çalışmalar çok iyi ispat etti.

Kardeşlerim İstanbul seçimi tarihe geçecek bir haksızlıkla iptal edildi. Ekrem İMAMOĞLU’nun mazbatası elinden alındı. Seçimler yenilendi. İlk seçimden 3 ay sonra yenilen seçimde Muharrem İNCE Mustafa SARIGÜL ve daha birçok politikacı uyurken sahaya inmezken ortalıktan kaybolurken adeta Millet ittifakı kaybetsin isterken başta Vahap SEÇER olmak üzere onun destekçileri İstanbul seçiminin değişmesinde en önemli faktör oldu.

Mersin’de ki CHP’li  ve tüm Millet ittifakı seçmenine İstanbul’da tanıdığı olan herkese mümkün olduğu kadar çok seçmene ulaşın sandığa gitsinler dedi. Mersinden ve başkaca illerden oy kullanmaya gidecek başta üniversite öğrencileri olmak üzere herkese kendi kişisel hesabından otobüs biletleri aldı. Binlece insanın Mersin’den İstanbul’a gitmesini sağladı. Bizzat ben ve Mersinde CHP tabanının yakından tanıdığı Hasan FELEKOĞLU aracılığı ile Vahap SEÇER’den aldığımız güç ve motivasyon ile seçime katılıp oy kullanacak insanlara ulaştık. Bunların önemli bir kısmı yaz dönemi İstanbuldan memleketine dönen Kastamonu Bilecik Antep Hatay Muş Vartolu Malatya Maraş Konya Ereğli’li Urfa Elazığ Tunceli Sivas Balıkesir Çorum Kars’lı  çoğu emekli ve eşi ile beraber köyüne yazı geçirmek isteyen insanlarla yine  oy kaydı İstanbul’da bulunan ama mevsimlik işler nedeni ile kiraz fındık çay  vs toplamak için başta Zonguldak Düzce Ordu Giresun Rize’ye giden mevsimlik işçilerin tanıdık olanları yada tanıdıkların tanıdıkları aracılığı ile tek tek ulaştık. Mersinden 30a yakın otobüs gönderdik. Ayrıca sınavları bitmiş memlketine dönecek İstanbul’da ki binlerce öğrenciye ulaşıp ya biletlerini aldık yada zaten alınmış biletlerini güncelleyerek bir süre daha İstanbul’da kalmalarını isteyerek sandığa gitmelerini sağladık. Vahap SEÇER’in kişisel olarak karşıladığı binlerce insana ayrıca otobüs bileti aldık. Yine Vahap SEÇER’in kişisel olarak karşıladığı 138 insanın uçak biletini aldık. Vahap SEÇER bunlardan bir gün bile bahsetmedi. Bunları politik reklam malzemesi yapmaya tenezzül etmedi. Sonuç olarak İstanbul seçim sonuçlarına Vahap SEÇER ve etrafındaki sevenleri on binlerce oy topladı. Bunun dışında  il başkanı başta olmak  milletvekilleri ve bir çok yönetici ve üyemiz İstanbul’a gidip seçim sandıklarının başında seçim sonuçlanıncaya kadar ıslak tutanakları alıncaya kadar durdu. Elbette İstanbul seçim sonuçlarına Vahap SEÇER’in tek katkısı bu değildi. Mazbatasını aldığı gün TAŞBİNA’ın önünde mahşeri bir kalabalığa yaptığı tarihi konuşma tüm Türkiye’de yankılandı. Dalga dalga Türk milletinin duygularına yüreğine hitap etti. Hemen ertesi gün hizmete başladı. Zaten Vahap SEÇER’in İstanbul seçimine en büyük etkisi yaptığı halkçı belediyecilik ve her gün ulusal basın yerel ve ulusal gazetelerde her gün çıkan her biri birbirinden güzel hizmet haberleriydi ve bu haberlerin İstanbul seçimine sonucu çok daha büyüktü. Vahap SEÇER halkçı belediyecilik için ektiği fidanlara verdiği cansuyu fidanlar cesaret ve hizmet ormanına çevirdi.

Bazı PTS’LER (Part Time Siyasiler) daha uykudan uyanmadan o erkenden hizmete başladı. Görev ve Durum Olanaklar Korelasyonunu yakın çalışma arkadaşları ile değerlendirdi. Tarihte görülmemiş bir olaydır. Seçimden bir hafta sonra ilk yaptığı hizmet Genel başkanımızın Yatağa Aç giren çocuk olmayacak sözünü Mersinde kimse yatağa aç girmeyecek diye genişletti. Korkunç bir hizmet ve memnuniyet ağı oluşturdu. Biz burada Vahap SEÇER’in hizmetlerini anlatacak değiliz. Zaten buna ne zaman ne sayfa yeter ama burada en önemli şey Vahap SEÇER’in büyük bir cesaretle yaptığı hizmetler sonucu halk başka bir Türkiye mümkünmüş dedi ve büyük gruplar halinde akp’den kopmaya başladı. Vahap SEÇER’i Büyük şehir Meclisinde engelemeye çalıştılar karar aldırmadılar o yılmadı. Vahap SEÇER’e karşı  kaydı CHP’de yüreği damadı oğlu kızı gönlü Akp’de olan sözde solcularla saldırdılar gene başaramadılar. Sonuç olarak halk Akp den kopunca yenilmez sanılan akp yenilmeye kükreyen akp minnoş kediye döndü.

Bu durumun toplumsal yansıması kaçınılmaz oldu. İşte SEDAT Peker’in konuşmalarına açılan yolun hikayesi budur. Halk Akp’den koptu artık acımasızca paylaşılacak bir pasta yoktur ve en yakınındakiler bile konuşmaya başlamaktadır. İşin özü budur.

Vahap SEÇER siyasete cesaret kazandırdı.

Vahap SEÇER siyasete saygınlık kazandırdı.

Vahap SEÇER siyasete hizmet ve sorun çözme kimliği kazandırdı.

Biz de tüm gücümüzle Vahap SEÇER’e destek oluyoruz ve en yüksek sesle haykırıyoruz:

Çaresi Var VAHAP SEÇER

 

Çok Okunan Haber

Çamlıbel nasıl canlanır?

  Sorunun cevabı bir dosta yazdığım mektupta saklı, bu mektubu paylaşmak istiyorum… Sevgili dostum; Unutmuş …

Bir yorum

  1. Ayşenur Buldan

    Teşekkürler Vahap SEÇER bu şehir yaptıklarını asla unutmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir