Anasayfa / Güncel Haberler / Müslüm Gürses ve Mustafa Topaloğlu sitcom’da oynayacak

Müslüm Gürses ve Mustafa Topaloğlu sitcom’da oynayacak

Müslüm Gürses, Mustafa Topaloğlu, Safiye Soyman, Faik Öztürk, hepsi aynı sitcom’da rol alaak..

Müslüm Gürses, Mustafa Topaloğlu, Safiye Soyman, Faik Öztürk, Ahmet Selçuk İlkan’ın yer aldığı geniş kadrosuyla ekranların ilk arabesk sit-comu ‘Müziklerin Efendisi’

Özellikle ‘acısıyla’ 70’li yıllarda hayatımızın her alanına giren Arabesk Müzik, bu kez de televizyon ekranlarının ilk sit-com’u olarak ‘Müziklerin Efendisi’ adıyla ekrana gelmeye hazırlanıyor.. Ama bu dizideki Arabesk; acılı değil tatlı mı tatlı.. Bol şarkılı bol kahkahalı, çok starlı ama çok az acılı.. Üstelik fazlasıyla komik!

MUHTEŞEM KADRO

Müzik dünyamızın tartışmasız starları Müslüm Gürses, Mustafa Topaloğlu, Safiye Soyman ve elbette Faik Öztürk, Özgün Müziğin üstadı Fırat Başkale, ‘unutulmaz şarkıların şairi’ Ahmet Selçuk İlkan ile rol aldıkları televizyon dizileriyle milyonların gönlünde taht kurmayı başaran usta oyuncular Serdal Genç, Umut Oğuz, Yıldız Asyalı, Buket Dereoğlu, Sevim Gelenbe, Cankat Alibeyoğlu, Başak Gelemet, Hasan Ergin, Zafer Yağız ve Suhrap Argun bu projede buluştular. Ayrıca müzik ve medya dünyasının pek çok ünlüsü de her hafta sürpriz konuk sanatçılar olarak dizide rol alacaklar.

250 BİN TL’YE YENİ UNKAPANI YAPILDI

Muhteşem kadrosu ve farklı öyküsüyle ilk Arabesk sit-com olma özelliğini taşıyan ‘Müziklerin Efendisi’ Urfa’dan İstanbul’a gelen Cumali’nin şöhret olma macerasını farklı bir dil ve farklı bir anlatımla izleyici ile buluşturuyor. Bir zamanlar adı Unkapanı Plakçılar Çarşısı iken daha sonra bazı ‘dolandırıcı’ yapımcılar nedeniyle ‘Kurtkapanı’ olarak anılmaya başlanan çarşının birebir benzeri Beykoz’daki eski Sümerbank Deri ve Kundra Fabikası’nda kuruldu. Üstelik; Hollywood’daki film setlerini aratmayacak bir çalışma ve 250 bin liralık bir harcama ile..

Dizide, binbir umutla plakçılar çarşısına gelip de hem paralarını kaptıran hem de şöhret olamadan ‘memleketine’ dönen garibanların öyküsünü de gülerken düşünerek izleyebileceksiniz.

Farklı konsepti ve renkli oyuncu kadrosu ile sezonun en çok ses getirecek dizisi olmaya aday ‘Müziklerin Efendisi’ seyirciyi; hem bol bol eğlenip kahkaha atacakları hem de unutulmaz şarkılar dileyecekleri bu şölene davet ediyor.

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

BİZ O TUZAĞA DÜŞMEYECEĞİZ

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, partisinin İl Başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirmek üzere Uşak’a geldi. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.