Kainat Güzeli Belli Oldu

Kainat Güzeli Belli Oldu

60 yıllık tarihinde Kâinat Güzellik Yarışması’nı dördüncü kez siyahi bir güzel kazandı. Angolalı Lopes başarısını tebessümüne yordu

UFUKTURU / ÖZEL ( Caner Çapık )

Brezilya’nın Sao Paulo kentinde düzenlenen Kâinat Güzellik Yarışması’nda birincilik, Angolalı Leila Luliana da Costa Vieira Lopes’in oldu. Portekiz asıllı 25 yaşındaki Lopes, tacı taktıktan sonra da sevinç gözyaşları içinde “Birinci seçilmemi sağlayan en etkili özelliğim, gülümsemem oldu.Şimdi sıkı çalışmalıyım” dedi.

Ülkesine ilk kez birincilik getiren Lopes, ayrıca “İnanamıyorum, rüyam gerçek oldu. Duygularımı anlatacak söz bulamıyorum” diye konuştu. Yorumcular, Lopes’in jüriyi en çok düzgün fiziği ve sorulara verdiği cevap ile etkilediğini söyledi. 1 milyar kişinin canlı izlediği yarışmada 1.79’luk boyu ile tacını takan Lopes, mayolu geçiş sırasında ve fildişi kremi rengindeki gece elbisesi ile de takdir topladı. Lopes, hayalini okuduğu işletme fakültesini bitirip ülkesinde önemli bir işkadını olmak diye açıkladı. Jürinin “Vücudunun neresini estetik yaptırmak istersin” sorusuna “Hiçbir yerimi.Doğal güzelliğime güveniyorum” cevabını verdi.

{4}

İşte Kainatın En Güzeli!

Brezilya’nın Sao Paulo kentinde düzenlenen ve 89 ülkeden gelen güzellerin katılımıyla gerçekleştirilen, Kainat Güzeli yarışmasında kraliçelik tacını Angola güzeli Leila Lopes giydi. 25 yaşındaki Lopes, tacını geçen yılın birincisi Ximena Navarrete’nin elinden aldı. Yeni Kainat Güzeli yarışmanın ardından yaptığı konuşmada “Tanrı’ya beni böyle yarattığı için minnettarım” diye konuştu. Yarışmada, ikinciliği Ukrayna güzeli Olesia Stefanko, üçüncülüğü de Brezilya’dan Priscilla Machado kazandı. Türk güzeli Melisa Aslı Pamuk ise dereceye giremedi.

{3}

{2}

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM