Anasayfa / Güncel Haberler / İyi Parti grup başkanvekili

İyi Parti grup başkanvekili

İYİ Parti Bursa Milletvekili ve Meclis Grup Başkanı Prof.Dr. İsmail Tatlıoğlu 6 Mayıs 2022 Cuma akşamı Tas Reastaurant’ta İngiltere teşkilat üyeleri ile bir araya geldi.

İYİ Toplum Gönüllüleri ile tanışan ve İngiltere’deki son yerel seçimler hakkında bilgi alan İktisat Profösörü Tatlıoğlu, öğrenci olarak bulunduğu Margaret Thatcher’li yıllardaki İngiltere anılarını aktardı.

 

Türkiye’deki son siyasi gelişmeleri ve sığınmacılar sorununu ve polemiğini  değerlendiren Tatlıoğlu, ‘bu konuda en ciddi hazırlığı ve programı olan parti İYİ Partidir. Biz 16 Aralık 2019 tarihinde, Ankara’da çok kapsamlı bir Suriyeli Sığınmacıların Ülkelerine Dönüş Çalıştayı düzenledik ve çözüm önerilerimizi kamuoyu ile paylaşıp iktidara önerilerde bulunduk.’ dedi.

 

Toplantı sırasında bir sürpriz yaşandı. Telefonla Prof.Dr. İsmail Tatlıoğlunu arayan Genel Başkan Meral Akşener, canlı bağlantı ile dava arkadaşlarına selam ve sevgilerini iletmesi salonda alkış, sevinç ve mutlulukla karşılandı.

Sohbet havasında geçen bu samimi toplantıyı düzenleyen İngiltere İYİ Toplum Gönüllüleri Başkanı Özlem Konaklı, Genel Sekreter Nihat Çerçi, Kurucu Üye Metin Sak ve Yönetim Kurulu Üyeleri Yiğit Koç, Ayla Turaçlı, Elvin Taktay, Leyla Mevlit, Kutalmış Ocaklı, Hasibe Güler ve Latife İşbitiren’e teşekkür eden Tatlıoğlu, İngiltere Teşkilatının içten sevgi ve selamlarını Genel Başkan Meral Akşener’e ileteceğini  belirterek veda etti.

 

 

 

 

Çok Okunan Haber

Bu teklif açık ve net baskı kanunu, sansür kanunudur.

Anasayfa Bu teklif açık ve net baskı kanunu, sansür kanunudur. CHP Mersin Milletvekili Alpay Antmen, …

Bir yorum

  1. Özlem Konaklı hanımefendi ve ekibi Londrada ülkemizi gururla ve başarıyla temsil etmektedir. Kendisinin Ülkemizin tanıtımında ve temsilinde olağanüstü çabaları için birkez daha teşekkür ediyorum. Çok verimli ve başarılı bir toplantı oldu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir