Anasayfa / Güncel Haberler / ARSLAN KARDEŞLER BERAAT ETTİ

ARSLAN KARDEŞLER BERAAT ETTİ

…Ve Beklenen Karar:

ARSLAN KARDEŞLER BERAAT ETTİ

Mustafa Göktaş’ın haberi

 

MERSİN’DE YAPTIKLARI YATIRIM İLE BÜYÜK KATMA DEĞER YARATAN VE SADECE MERSİN EKONOMİSİNE DEĞİL ÜLKE EKONOMİSİNEDE BÜYÜK KATKILARI OLAN ARBEL ŞİRKETİ VE ÇOK SAYIDA ŞİRKETİN SAHİPLERİ ARSLAN AİLESİ FERTLERİ, KENDİLERİNE ATILAN İFTİRA, KURULAN KUMPASLARDAN TEK TEK BERAAT KARARI ALIYORLAR.

YANLARINDA BİNLERCE İNSANA EKMEK KAPISI AÇAN ARSLAN AİLESİNİN BAŞARILI ÇALIŞMALARI YURT İÇİ VE YURT DIŞI BİR ÇOK ÇEVRELERCE KISKANILIYOR VE ÖNLERİ KESİLMEK İSTENİYOR. KURULAN TUZAKLAR, KUMPASLAR, ATILAN İFTİRA  VE YAPILAN HAKARETLER BİRER BİRER BOZULUP HELAK OLUYOR.

DURUMU AN İTİBARİ İLE MAHMUT VE HASAN ARSLAN KARDEŞLER İLE İLGİLİ OLARAK HASAN ARSLAN DUYURDU. KENDİ SAYFASINDA DURUM PAYLAŞT

 

Bizlere yapılan suçlamaların ahlaksızca iftiralardan ibaret olduğu mahkemece anlaşıldı ve beraatimize karar verildi.

Bizler hayatımızı üretim yapmaya ve bu suretle memleketimize hizmet etmeye adamış insanlarız. Bize ve bizim gibi vatansever insanlara iftira atmak ülkemize zarar vermektir, hainliktir.

Bu süreçte suçsuzluğumuza inanıp bizlere destek olan kıymetli dostlarımıza da, bir köşede sessizce süreci izleyen sözde dostlarımıza da şükranlarımızı sunuyor, beşeri Adaletin de tecelli etmesi sebebiyle Yüce Allah’a hamd ediyoruz.

Durmak yok, yola devam…

 

Çok Okunan Haber

Tarhan:”Öğrenciler ürettiklerini satacak”

Hayata geçirdiği Kadın Üretici Pazarları ile üreten kadınlara yeni bir dünya sunan Mezitli Belediye Başkanı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir