Özdilek 2013’te GYO kuracak…

Özdilek 2013’te GYO kuracak…

Tekstilci Özdilek, Levent’te 5 yıl önce satın aldığı Kanyon ile Metrocity arasında yer alan 33 dönümlük arsada 5 yıldızlı 420 odalı bir iş oteli, 35 bin m2’lik bir ofis ve 100 mağazalı bir AVM projesinin hafriyatını sürdürüyor.
Yorum YazArkadaşına gönderSitene EkleYazdırPaylaş
Kendi tekstil mağazasının da bulunduğu AVM’den Kanyon’a direkt bağlantı kurulması için Eczacıbaşı Grubu ile anlaştıklarını söyleyen Hüseyin Özdilek, “Projemizdeki AVM, bazı noktalardan Kanyon ile birleşerek bölgede sinerji yaratacak” dedi. Eskişehir, Samsun ve Kütahya’yı da gayrimenkulde yatırım listesine koyan Özdilek, 2013 yılında ise gayrimenkul yatırım ortaklığı kurmayı planlıyor.


RDS ve Reform İnşaat’ı kuran Redstar markasının sahibi Nedim Özbek, Solarkent’i inşa eden Aydınlı Grubu, Eroğlu Yapı’yla faaliyet gösteren Eroğlu Grubu’nun ardından tekstil kökenli Özdilek de inşaat sektöründe hedef büyüttü.


Afyon‘dan Bursa’ya, Kocaeli’nden İzmir’e Özdilek markasıyla tekstil sektöründeki ilk mağazalaşma hareketini başlatan Özdilek, aslında bu yönüyle inşaat sektörüne uzak olmasa da, geliştirmeyi planladığı yeni projelerle sektördeki büyüme çıtasını yükseltti. Şirket 5 yıl önce İstanbul Levent’te satın aldığı Kanyon Alışveriş Merkezi ile Metrocity arasında yer alan 33 dönümlük arsada 100 bin metrekare inşaat alanlı karma bir projenin hafriyatını yürütürken, projede geliştirdiği yeni bir revizyonla da bölgenin sinerjisini artırmayı hedefliyor.

milliyet

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM