Anasayfa / Emlak Haberleri / 50 KURUŞA PROJE!

50 KURUŞA PROJE!

TOPLU KONUT PROJELERİ 50 KURUŞA CEPTE


Turkcell, TOKİ tarafından satışa sunulan konut projelerinden haberdar olmak isteyenlere SMS ile bilgilendirme yöntemini hizmete sundu
28 Mart 2011, 15:05
Turkcell, TOKİ tarafından satışa sunulan konut projelerinden haberdar olmak isteyenlere SMS ile bilgilendirme yöntemini hizmete sundu. TOKİ Mobil Servisi’ne abonelik için ücret alınmazken, yapılan her bir sorgulama 0,50 TL olarak ücretlendiriliyor.
Servis dahilinde kura çekimi ile yapılan konut satış sonuçları hakkında başvuranlara diledikleri takdirde kısa mesaj ile bilgilendirme yapılacak. TOKİ’nin satışlarının yanı sıra konut, sosyal tesis inşaatları, altyapı, çevre düzenlemesi vb yapım işi ihaleleri ile önemli haberler hakkında da ihalelere katılmak isteyen kurum ve kuruluşlar SMS ile haberdar edilecek.
Toplu Konut İdaresi’nin bilgiye erişimde zaman ve mekân sınırlarını ortadan kaldırdığı hizmeti, Turkcell çözüm ortağı olan Ester’in Mobilöğren TOKİ Mobil Bilgi Servisi ile verilecek.
Satış ilanlarından haberdar olmak isteyenler, cep telefonlarından 3737 kısa mesaj servis numarasına TOKI boşluk SATIS boşluk IL PLAKA KODU’nu veya IL ADI’ nı yazarak gönderebilecek. Kişiler tek bir kayıtla dilerlerse birden fazla il için de bilgi alabilecek. Bunun için il plaka kodlarının aralarında birer boşluk bırakarak 3737 servis numarasına yollamaları yeterli.
Kura sonuçları hakkında bilgi almak isteyenler 3737 kısa mesaj servis numarasına TOKI boşluk KURA boşluk IL PLAKA KODU’nu veya IL ADI’ nı yazabilecek. İhalelere katılmak isteyen kurum ve kuruluşlar ise servisten TOKI boşluk IHALE boşluk IL PLAKA KODU’nu veya IL ADI’nı yazıp göndererek aboneliklerini başlatabilecek.
Cep telefonunun yanı sıra web sayfalarından da kolayca kayıt yapılabilecek olan TOKİ Mobil Bilgi Servisi’ne abonelik için ücret alınmıyor. Yapılan her bir sorgulama 0,50 TL olarak ücretlendiriliyor,
Mobilöğren adlı servis hakkında detaylı bilgilere www.toki.gov.tr ve www.mobilogren.net adreslerinden ulaşılabiliyor.CİHAN


{2}

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

EVİNİZ YIKIM BÖLGESİNDE OLABİLİR!

Başbakanlık, İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde 383.5 hektar alanın ‘dönüşüm ve gelişim bölgesi’ ilan edilmesi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.