‘4 bin peşin daire senin’

‘4 bin peşin daire senin’

2011’in ikinci büyük satış kampanyasını başlatan TOKİ, 20 ilde toplam 22 projede 4 bin TL’den başlayan peşinatlarla 5 bin 834 daireyi satışa sundu
Bu yılın ikinci büyük konut satış kampanyasını başlatan Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 5 bin 834 adet 2+1 (2 oda 1 salon) nitelikli konutu kura yöntemiyle satışa çıkarıyor. 4 bin liradan başlayan peşinatlar ile 15 yıl (180 ay) vadeli olarak satışa çıkarılacak konutların aylık taksitleri 225 liradan başlıyor. TOKİ’nin 20 ilde satışa çıkardığı ucuz konutlarından almak isteyenlerden, başta gelir durumu olmak üzere, alt gelir grubu konut satışlarında istenen tüm şartlar aranacak.

TAKSİTLER TESLİMDEN SONRA
Ocak ayında 6 bin 758 konutu çekilişsiz-kurasız olarak satışa çıkaran TOKİ, şubat ayında da yoksul kesimi ilgilendiren 5 bin 834 konutluk kuralı satış kampanyasını başlatıyor. Taksitleri teslimden sonra başlayacak konutlardan almak isteyenler 17 Şubat-4 Mart tarihleri arasında, illerde valiliklere, ilçelerde ise kaymakamlıklara başvurabilecekler. TOKİ konutlarından almak isteyenler, noter huzurunda çekilecek kura ile belirlenecek.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM