Anasayfa / Ekonomi Haberleri / VODOFON’DAN YENİ SATIŞ

VODOFON’DAN YENİ SATIŞ

Vodafone, mobil interneti yaygınlaştırma çabalarını sürdürüyor. Vodafone, tarifelerle ayda 1 TL fiyatla satışa sunulan 3G’li telefonlarına Vodafone 840’ın ardından 945’i de ekledi. Vodafone 945 akıllı telefon Cep Avantaj tarifesiyle ayda 1 TL’ye pazara sunuldu.

Vodafone Türkiye Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Öğüt, Vodafone 945’in yoğun ilgi görmesini beklediklerini belirterek, modelin satış adedinin üretim kapasitesine bağlı olduğunu, ne kadar gelirse o kadar satılacağını söyledi. Vodafone Cep Merkezlerinde satılan Vodafone markalı cihazların yüzde 6.4’lük orana sahip olduğuna da değinen Öğüt, şu bilgileri verdi: “En çok satan üçüncü marka olduk. Vodafone 945’i, mobil internet kullanımını artırmak için ayda 1 TL’ye Türkiye’de pazar sunduk. Dünyada 2010’un sonunda satışa çıktı. Kısa sürede Türkiye’ye de getirdik.”
Vodafone Türkiye Pazarlama Bölüm Başkanı Lütfullah Kitapçı da, Cep Avantaj paketine sahip olanların ayda 1 TL’ye bu telefonu satın alabileceğini aktararak, şunları söyledi: “55 TL, 75 TL, 95 TL ve 145 TL’lik tarifelerden birine dahil olanlar, 24 ay taahhütte bulunmaları halinde ayda 1 TL fiyat ödeyerek Android işletim sistemli akıllı telefonu alabilecek. Vodafone 945, bine yakın merkezimide 31 Mart tarihine kadar temin edilebilecek.”

Çok Okunan Haber

Mersinden Kadın Kooperatifi “KOCAMAN BİZ OLUYOR”

Toros Üniversitesi ile Mersinden Kadın Kooperatifi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Toros Üniversitesi Bahçelievler Kampüsü Rektörlük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir