Anasayfa / Ekonomi Haberleri / Starpet’in Satışları %200 Arttı

Starpet’in Satışları %200 Arttı

İstikrarlı bir büyüme ile pazar payını genişletmeyi hedefleyen Starpet, Mersin’deki Mezitli Garzan Petrol, Huzurkent Garzan Petrol ve Gar Petrol’de 29 Mart Salı günü tam 24 saat boyunca yüzde 11 indirim kampanyası uygulayacak, takip eden günlerde ise yüzde 8 indirim uygulamaya devam edecek. Şubat ayı ile birlikte Türkiye’nin farklı noktalarında indirim günleri kampanyaları düzenleyen firma, Mersin halkının yoğun talep göstermesi nedeni ile kampanyasını yeniledi.

STARPET, MERSİN’DE 3 FARKLI NOKTADA YÜZDE 11 İNDİRİM UYGULAYACAK

İstikrarlı bir büyüme ile pazar payını genişletmeyi hedefleyen Starpet, Mersin’deki Mezitli Garzan Petrol, Huzurkent Garzan Petrol ve Gar Petrol’de 29 Mart Salı günü tam 24 saat boyunca yüzde 11 indirim kampanyası uygulayacak, takip eden günlerde ise yüzde 8 indirim uygulamaya devam edecek. Şubat ayı ile birlikte Türkiye’nin farklı noktalarında indirim günleri kampanyaları düzenleyen firma, Mersin halkının yoğun talep göstermesi nedeni ile kampanyasını yeniledi…

Türkiye’nin en hızlı büyüyen 100 şirketi arasında yer alan Starpet, Mersin’de indirim günlerine devam ediyor. İlk olarak Şubat ayında Kocaeli, ardından Kayseri ve Mersin’de başlayan indirim günlerine devam eden firma, Mersin’de gerçekleştirdiği yüzde 10 indirim kampanyasının yoğun ilgi görmesi nedeni ile 29 Mart tarihinde yeniden 24 saat sürecek yüzde 11 indirim uygulaması gerçekleştirecek, takip eden günlerde de yüzde 8 indirim uygulayacak. Kampanya Mezitli Garzan Petrol, Huzurkent Garzan Petrol ve Gar Petrol’de gerçekleşecek. Türkiye’nin farklı bölgelerinde indirimli akaryakıt kampanyaları düzenlemeye devam edecek olan Starpet, uygun fiyat ve yüksek ürün kalitesi ile müşterisine her zaman en iyi hizmeti sunmayı hedefliyor.

Starpet Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Murat Okalin, Mersin’de ikinci indirim günü ile ilgili olarak; “Starpet olarak biz, yüzde 100 müşteri memnuniyetini ilk sırada tutuyoruz. Bu nedenle ürünlerimizin kalitesi ve verdiğimiz hizmet anlayışımızın yanı sıra fiyat politikalarımız da bizim için çok önemli. Promosyon yasağı sonrası akaryakıt sektöründe başlayan indirim günleri kampanyalarımıza önem veriyoruz. Özellikle Ortadoğu’da yaşanan gerginlikler, sektördeki fiyat uygulamalarına da yansıyor. Biz Starpet olarak ürünlerimizin tamamını TÜPRAŞ’tan satın alıyoruz ve uygun fiyatlarda, güven ve kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde tüketici ile buluşturuyoruz. Mersinde geçtiğimiz ay gerçekleşen indirim günü kampanyamızda 1500’ten fazla araç Starpet’i tercih etti ve satışlarımızda yüzde 200 oranında artış gerçekleşti. Ardından sürekli olarak bu kampanyanın tekrar edilmesi ile ilgili talepler aldık. Bu nedenle 29 Mart Salı günü Mersin’deki Mezitli Garzan Petrol, Huzurkent Garzan Petrol ve Gar Petrol’de tam 24 saat boyunca yüzde 12 indirim kampanyamız olacak” açıklamasında bulundu.

www.starpet.com.tr

{2}

Yazar Ufuk Turu

Çok Okunan Haber

“TAPUSUNU ALDIĞIMIZ UÇAKLARI GETİRTEMEDİLER”

Babacan’dan AKP’ye sert sözler: Tapusunu aldığımız F-35’ler getirtemediler bugün ABD’den F-16 dileniyorlar Babacan, AKP’yi F-35 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.