Anasayfa / Güncel Haberler / ENDER TURHAN’DAN CUMHUR İTTİFAKINA: “BELDEN AŞAĞI VURMAYIN!”

ENDER TURHAN’DAN CUMHUR İTTİFAKINA: “BELDEN AŞAĞI VURMAYIN!”

İYİ PARTİ TOROSLAR BELEDİYE BAŞKAN ADAYI ENDER TURHAN’DAN ÇOK ÖNEMLİ İDDİA…

14 Mart Perşembe günü Kent Radyo’da Gülşah Arslan’ın konuğu olan İYİ Parti Toroslar Belediye Başkan adayı Ender Turhan ilginç iddialar gündeme getirdi.

Son günlerde kendisine yönelik karalamalardan yakınan TURHAN, siyasetin bel altı vurmalara kadar gittiğini söyledi.

Hatta açık açık hedef gösteren TURHAN,  son haftaya girilirken Toroslar’da Cumhur İttifakı tarafından kendi aleyhine broşürler dağıtılacağını belirtti. Bu broşürlerde Ender TURHAN’a verilecek oyların terör örgütü PKK’ya verileceği yönünde yazıların bulunacağını ve bu kağıtların kapı kapı dağılacağını söyledi. Hatta dağılmaya başlanmış diye de iddialarda bulundu.

Turhan; kendisinin tek amacının Toroslar’a yakışır bir belediye başkanı olarak, Toroslar halkına güzel hizmetler sunmak ve tüm insanları kucaklayan bir belediye başkanı olmak olduğunu vurguladı.

Ender Turhan; “Toroslar’da herkes beni tanır, ülkeme bayrağıma bağlılığımı bilirler. Seçimler kazanılır kaybedilir önemli değil, halkın kararlarına son derece saygılıyız. Yalnız siyaset bel altı vuruşlar ile yapıldığı zaman çok çirkin bir hal alıyor”  dedi. Ve kendi aleyhinde başlatılan karalama kampanyasını da kınadığını söyledi.

Çok Okunan Haber

AYKIRI KİŞİLİK MEHMET CHETO

“ Ne yaparsanız yapın ama farklı olun!” Mehmet Çeto Tekkanat Müesses nizam sadece devletlerde bulunmaz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir