Meskispor boks takımı kurdu

Meskispor boks takımı kurdu

Mersin Büyükşehir Belediyesi Meskispor Klubü Boks Takımı kurdu.

Takımın antrenörlüğünü Boks Milli Takımı Antrenörü İbrahim Gündüz, Antrenör yardımcılığını Kemal Sakarya yürütüyor.
2011 tarihi itibarıyla minik, yıldız, genç erkekler katogoresinde faaliyete başladıklarını kaydeden Meskispor Klub Başkanı M.Kamil Ülgen, şu an 30 boksörün bulunduğunu, bu sayıyı artırma çabası içerisinde olduklarını, ayrıca Bayan Boks Takımı kurmak için çalışma yaptıklarını belirtti.
Mersin’deki gençlere sporu sevdirmek amacıyla boks takımını kurduklarını antrenör İbrahim Gündüz nezaretinde 1 aydır çalışmaların devam ettiklerini ifade eden M.Kamil Ülgen, Yıldız ve Gençler kategorisinde 31 Ocak 2011-5 Şubat 2011 tarihlerinde Artvin ili Arhavin ilçesinde, 7-12 Şubat 2011 tarihlerinde Bayburt ilinde yapılacak olan Yıldız ve Gençler Türkiye Şampiyonasına katılacaklarını kaydetti.
31 Ocak 2011-5 Şubat 2011 tarihlerinde, Artvin ili Arhavin ilçesindeki düzenlenecek şampiyona da 54 kilogramda Alican Yıldız, 7 -12 Şubat 2011 tarihlerindeki genç erkekler ferdi boks şampiyonasında 56 kilogramda Emre Gündüz ve 64 Kilogramda Uğur Karakaş, Meskispor boks takımını temsil edecek.
Yıldız ve Gençler kategorisinde düzenlenecek Türkiye Şampiyonasında iyi bir derece beklediklerini ifade eden Meskispor Boks takımı antrenörü İbrahim Gündüz, vermiş oldukları destekten dolayı Meskispor Klub Başkanı M.Kamil Ülgen’e teşekkür etti.
Şampiyona öncesi Meskispor Boks Takımını kabul eden Meskispor Klubü Başkanı M.Kamil Ülgen, boksörlerin centilmence mücadele etmelerini, sporun amacının barış ve kardeşlik olduğunu unutmamalarını dile getirirken şampiyonada boksörlere başarılar diledi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM