Anasayfa / Spor Haberleri / Lugano Feneri Bırakıyor Mu

Lugano Feneri Bırakıyor Mu

İtalya’nın günlük spor gazetesi Tuttosport, Fenerbahçe’nin Uruguaylı oyuncusu Diego Lugano’nun Serie A’ya transfer olduğunu duyurdu.

TUTTOSPORT

Serie A’nın üzerindeki ölü toprağını atmak için etkili transferler yapma peşinde olan takımı Juventus, Lugano’nun menajeriyle anlaşmaya vardı.

Juventus Sportif Direktörü Beppe Marotta, önceki gün Milano’da Lugano’nun menajeri Juhan Figer’le biraraya geldi.

İkilinin Lugano’nun Juventus’a transferi konusunda anlaşmaya vardığı belirtildi. Figer’in Fenerbahçe yönetimiyle transfer koşullarında anlaşmaya varmak üzere İstanbul’a döndüğü ve bir tek imzanın kaldığı bildirildi.

Haberde ayrıca Juventus’un Fenerbahçe’ye “sıfır” ödemeyle transferi yapmayı öngördüğü öne sürülürken, Türkiye’deki futbol skandalının Fenerbahçe’yi ikinci lige sürüklediği ve Lugano’nun bir an önce bu kaos ortamından çıkmak istediği dile getirildi.

Fenerbahçe’nin ise bu transferden para alabilmek için uğraştığı belirtilirken, gazetede normal koşullarda Fenerbahçe’ye ödenmesi gereken bedelin 3,5 milyon euro olduğu dile getirildi.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN ÖZYİĞİT; BU DAHA BAŞLANĞIÇ

Mersin Yenişehir Belediyesinin organizasyonunda Mersin’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kulaç atan ancak olumsuz hava koşulları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir