Anasayfa / Spor Haberleri / Hedefimiz şampiyon olmak

Hedefimiz şampiyon olmak

Amatör Süper Ligin sona ermesiyle ilgili olarak Mersin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Vedat Güngör, yaptığı açıklamada” 2011-2012 sezonunda Özel idarespor kulübü olarak şampiyonluğu hedefliyoruz “dedi.  


Güngör, Özel İdare Spor Kulübü Futbol Takımının süper amatör liginde oynadığı maçlarla göz doldurduğunu belirten Genel Sekreter Vedat Güngör, gençlerle play off’a kalma başarısını gösterdiğini vurguladı.


Genel Sekreter Vedat Güngör, play-off grubundan 1’inci ve 2’nci sıradaki Bozyazı ve Erdemli Futbol Takımlarının bölgesel amatör lige terfi ettiklerini, play-off’da mücadele eden en genç takım olarak Özel İdare Spor’un, 3’üncü sıradaki takımla aynı puanı toplayarak, 4’üncülüğü elde etmek suretiyle başarısını taçlandırdığını belirterek, “Mersin’in sporun marka şehri haline gelmesini sağlayacak olan Akdeniz Oyunlarının, Mersin’de yapılmasına büyük katkı sağlayan, ayrıca; Özel İdare Spor Kulübüne katkıları esirgemeyen, Sayın Valimiz Hasan Basri Güzeloğlu’na teşekkürlerimi sunuyorum. Özel İdare Spor Kulübümüzün bugünkü başarıyı yakalamasına büyük katkılar sağlayan, Genel Sekreter Yardımcısı Hasan Gökbel, Kulüp başkanı Fuat Kurt, Daire Başkanları, Birim Müdürleri, memur-işçi tüm personel ile Yönetim Kurulu Üyeleri, Teknik Heyet ve Süper Amatör Ligde yılın futbolcusu seçilen kaptan Yalçın Günay başta olmak üzere futbolcu gençlerimize teşekkür ediyorum.”dedi.


Özel İdare Spor’un 17 Haziranda olağan genel kurulunun gerçekleştirileceğini belirten Genel Sekreter Vedat Güngör, 2011-2012 sezonunda da takımımızın centilmenlik içerisinde, gençlerle birlikte başarıyı yakalaması için gerekli kararları almak suretiyle spora ve sporcuya destek olma noktasında Türk sporuna katkılar sunmaya devam edeceklerini belirterek, “Hedefimiz 2011-2012 sezonunda şampiyon olmak” diye konuştu.

Çok Okunan Haber

BAŞKAN ÖZYİĞİT; BU DAHA BAŞLANĞIÇ

Mersin Yenişehir Belediyesinin organizasyonunda Mersin’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kulaç atan ancak olumsuz hava koşulları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir