Anasayfa / Spor Haberleri / GS’DE İKİ BOMBA BİRDEN

GS’DE İKİ BOMBA BİRDEN

Başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun, Expressen gazetesine transferle ilgili önemli açıklamalar yaptı.
 
GALATASARAY, tabir yerindeyse İsveç Milli Takımı’nın yarısını kadrosuna katmaya kararlı. başkan Ünal Aysal’ın danışmanı Bülent Tulun, Expressen gazetesine transferlerle ilgili önemli açıklamalar yaptı.


Milli maç izlenecek
Tulun, gazeteye yaptığı açıklamada kulüp yöneticilerinin salı günü Stockholm’e gidip, görüşmelere başlayacaklarını ve Kim Kaallström ile 50 milyon krona (6 milyon Euro) anlaşmaya varılacağını söyledi. Tulun şunları söyledi:“Ben ve kulüp başkanımız salı günü Stockholm’e gelerek İsveç-Finlandiya maçını izleyeceğiz. Maçtan sonra da Kim Kaallström ve menajeri Roger Ljung ile görüşüp anlaşmayı sonuçlandıracağız.


İyi takım oluruz
Kulüp başkanımıza milli takımın tamamını tanıtıp talip olabiliriz” dedi. Bülent Tulun ayrıca diğer bir milli oyuncu Olof Mellberg’i de transfer etmek istediklerini açıkladı. Milli takım kalecisi Andreas İsaksson da G.Saray’a gitmek istediğini belirtirken, Birmingham’dan ayrılacak Sebastian Larsson’un da G.Saray’a gitmesi durumunda iyi bir takım oluşturacaklarını söyledi.  


 

Çok Okunan Haber

BAŞKAN ÖZYİĞİT; BU DAHA BAŞLANĞIÇ

Mersin Yenişehir Belediyesinin organizasyonunda Mersin’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kulaç atan ancak olumsuz hava koşulları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir