Anasayfa / Spor Haberleri / Beşiktaş’ın Rakipleri Belli Oldu

Beşiktaş’ın Rakipleri Belli Oldu

Futbolda UEFA Avrupa Ligi grup kuraları, bugün Monaco’da çekiliyor.

E GRUBU
Dynamo Kiev (UKR)
BEŞİKTAŞ (TÜR)
Stoke City (İNG)
Maccabi Tel Aviv (İsrail)

A GRUBU
Tottenham Hotspur (İNG)
Rubin Kazan (RUS)
PAOK (YUN)
Shamrock Rovers (İRL)

B GRUBU
Kobenhavn (DEN)
Standard de Liege (BEL)
Hannover 96 (ALM)

C GRUBU
PSV Eindhoven (HOL)
Hapoel Tel Aviv (İSR)
Rapid Bükreş (ROM)
Legia Warszawa (POL)

D GRUBU
Sporting Lisbon (POR)
Lazio (İTA)
Zürich (İSV)

F GRUBU
PSG (FRA)
Athletic Bilbao (İSP)
Salzburg (AVS)
Slovan Bratislava (SVK)

G GRUBU
AZ Alkmaar (HOL)
Metalist Kharkiv (UKR)
Austria Wien (AVS)

H GRUBU
Braga (POR)
Brugge (BEL)
Birmingham City (İNG)
Maribor (SLV)

I GRUBU
Atletico Madrid (İSP)
Udinese (İTA)
Stade Rennais (FRA)

J GRUBU
Schalke 04 (ALM)
Steaua Bükreş (ROM)
Maccabi Haifa (İSR)
AEK Larnaca (RUM)

K GRUBU
Twente (HOL)
Fulham (İNG)
Odense (DAN)

L GRUBU
Anderlecht (BEL)
AEK (YUN)
Lokomotiv Moskova (RUS)
Sturm Graz (AVS)

UEFA AVRUPA LİGİ GRUPLARI’NIN KURA ÇEKİMİ ÖNCESİ OLUŞAN TORBALAR:
1. TORBA: Tottenham Hotspur (İngiltere), PSV Eindhoven (Hollanda), Atletico Madrid (İspanya), Sporting Lisbon (Portekiz), Sporting Braga (Portekiz), Schalke 04 (Almanya), Dinamo Kiev (Ukrayna), Paris Saint-Germain (Fransa), Kopenhag (Danimarka), AZ Alkmaar (Hollanda), Anderlecht (Belçika), Twente (Hollanda)

2.TORBA: Fulham (İngiltere), Beşiktaş (Türkiye), Hapoel Tel-Aviv (İsrail), Metalist Kharkiv (Ukrayna), Standard Liege (Belçika), Rubin Kazan (Rusya), Club Brugge (Belçika), AEK Atina (Yunanistan), Steaua Bükreş (Romanya), Udinese (İtalya), Athletic Bilbao (İspanya), Lazio (İtalya)

3. TORBA: Salzburg (Avusturya), Maccabi Haifa (İsrail), Zürih (İsviçre), OB Odense (Danimarka), Lokomotiv Moskova (Rusya), PAOK (Yunanistan), Birmingham (İngiltere), Stoke City (İngiltere), St.Rennais (Fransa), Austria Wien (Avusturya), Rapid Bükreş (Romanya), Hannover (Almanya)

4. TORBA: Vorskla Poltava (Ukrayna), Wisla Krakow (Polonya), Vaslui (Romanya), Sion (İsviçre), Sturm Graz (Avusturya), Maccabi Tel-Aviv (İsrail), Slovan Bratislava (Slovakya), Legia Varşova (Polonya), Maribor (Slovenya), AEK Larnaka (Kıbrıs R.K.), Malmö (İsveç), Shamrock Rovers (İrlanda)

Çok Okunan Haber

BAŞKAN ÖZYİĞİT; BU DAHA BAŞLANĞIÇ

Mersin Yenişehir Belediyesinin organizasyonunda Mersin’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kulaç atan ancak olumsuz hava koşulları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir