Anasayfa / Spor Haberleri / Aziz Yıldırım Gizlice Evlendi

Aziz Yıldırım Gizlice Evlendi

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ile 38 yaşındaki Gonca Çelikkıran, 12 davetlinin huzurunda Çırağan Sarayı’nda evlendi. Görüntü alınmaması için konukların cep telefonları salon girişinde görevlilerce toplandı

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, 5 yıldır birlikte olduğu 38 yaşındaki sevgilisi Gonca Çelikkıran ile önceki gece Çırağan Sarayı’nda gerçekleşen sade ve “gizli” bir nikâh töreniyle dünyaevine girdi. Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk’ün kıydığı nikâhta gelinin sadece anne ve babası yer aldı. Yıldırım’ın ise yakın dostları ve kardeşi Acar Yıldırım törene katıldı. Acar Yıldırım aynı zamanda ağabeyinin nikâh şahidi oldu. Toplam davetli sayısı ise 12’ydi. Nikâhın gizlice görüntülenmemesi için davetliler, cep telefonlarını dışarıda bırakarak salona girdi. Çiftin anlaştığı bir fotoğrafçı tören sırasında fotoğraf çekti. Nikâh salonunun etrafına da kimse yaklaştırılmadı. İçeri sadece özel personel alındı.

OTELLE SÖZLEŞME

Çift,otel yönetimiyle, görüntülerin sızması halinde dava açma haklarının doğacağına dair özel bir sözleşme imzaladı. Gelin beyaz bir elbise, Aziz Yıldırım ise siyah bir takım giydi. Bir hayli neşeli olan çiftin birbiriyle şakalaştıkları görüldü. Çift, birbirlerinin ayağına basmak için yarıştı. Aziz Yıldırım “Ben basayım” deyince gelin Gonca Çelikkıran da aynı istekte bulundu. Sonuçta tarafların ikisi de birbirinin ayağına basmadı. Nikâhın ardından aile arasında bir yemek yenildi. Aziz Yıldırım, 30 yıllık eşi Yıldız Hanım’dan geçen nisanda, 5 milyon dolar tazminat ve 25 bin dolar nafaka ödeyerek boşanmıştı. Yıldırım, 5 yıldır Fenerbahçe Spor Kulübü’nde çalışan Gonca Çelikkıran ile birlikte yaşıyordu. Çift, geçtiğimiz aylarda bir eğlence mekânından çıkarken Yıldırım’ın aracında görüntülenmişti. Yıldırım’ın sevgilisine Riva’da ev tuttuğu da iddia edilmişti.

İLETİŞİM DEPARTMANI

Gonca Çelikkıran’ın ablası Gül, Fenerbahçe Kulübü’nde reklam müdürü olarak görev almıştı. Gonca Çelikkıran da külüpte bir dönem iletişim departmanında çalışmıştı.

{2}

Çok Okunan Haber

BAŞKAN ÖZYİĞİT; BU DAHA BAŞLANĞIÇ

Mersin Yenişehir Belediyesinin organizasyonunda Mersin’den Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne kulaç atan ancak olumsuz hava koşulları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir