Anasayfa / Güncel Haberler / Adamlar yeni oyun peşindeler

Adamlar yeni oyun peşindeler

Adamlar YENİ OYUN peşindeler İdmanyurdu üzerinden vuracaklar
BEYER BU NUMARALAR SEÇER’E SÖKMEZ
Muharrem Çağatay yazdı

 

Birileri kapalı kapılar ardında bir oyun planlıyorlar. Büyükşehir Belediye başkanı Vahap Seçer’i itibarsızlaştırma oyunu bu. Önce kocamaz üzerinden gittiler efendim seçer Kocamazın yaptıklarını denetlettirmiyor diye,
Vahap Seçer bu kurguyu geçen hafta basın toplantısında çürüttü. Herşeyi tek tek inceliyorum gerektiğinde müfettiş isterim kimse bana yöneticilik öğretmesin yaptığım tüm işlere hakimim dedi.
Herşey şeffaf olacak dediMasrafları kısıp üzerine de hizmetler yapacağım dedi.Hatta su ve toplu taşıma indirimi hemen başladı. Mersinde tam güzel şeyler oluyor dedik ama bu kentin önünü tıkayanlar yine hortladı.
Bu kurgudan ümidini kesen komplocular şimdi Mersin idmanyurdu üzerinden bir plan koydular devreye; amaç idmanyurdu değil.Amaç başkana çelme takmak halkın gözünde rencide etmek.
Ama bu senaryolar boşuna yakın çalışmasına tanık olduğum Vahap Seçer Kentin tüm sorunları üzerine uzun ve kısa vadede tüm planlamalarını yaptı. Müthiş bir arka plan ekibi var bu yapılanları yutmaz.
Yani sözün özü oyun basit kurgucular tanıdık bu oyun çok sürmez elinizde patlar.

Çok Okunan Haber

SON DAKİKA ROMAN MI ÇİNGENE Mİ, EZİLMİŞ HALKIN ÖYKÜSÜ (2)

Alman faşizmi ve çingene soykırımı Dünyanın her yerinde çingene ismi, hırsızlığı, cahilliği, bilgisizliği ve kültürsüzlüğü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir