Anasayfa / Siyaset Haberleri / Tüzmen’in Kılıçdaroğlu’na cevabı

Tüzmen’in Kılıçdaroğlu’na cevabı

Kılıçdaroğlu ve Tüzmen arasında ilginç diyalog

Kılıçdaroğlu, Erdoğan’a ”Yolsuzluğa bulaşan bakanlarını tek tek anlat, Tüzmen, Güler, Unakıtan çıkın konuşun” sözlerinden sonra Kürşat Tüzmen’le TOBB Genel Kurulu’nda karşılaştı. Bakın ne konuştular?

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, TOBB Genel Kurulu’na katılıyor. Genel kurula eski bakanlardan Kürşad Tüzmen de katıldı.

Hürriyet’ten Aysel Alp’in haberine göre, dün Mersin mitinginde Başbakan Erdoğan’a yüklenen CHP Lideri Kılıçdaroğlu “Yürekli adamsan yolsuzluğa bulaşan bakanlarını tek tek millete anlat. Kürşad Tüzmen, Hilmi Güler, Kemal Unakıtan, çıkın konuşun” demişti. ‘Tüzmen çıksın konuşsun’ diyen Kılıçdaroğlu bugün TOBB Genel Kurulu’nda Kürşad Tüzmen’le karşılaştı. İkili birbirine sarılıp öpüştü.

Tüzmen gazetecilere CHP lideri ile ayaküstü ne konuştuğunu da anlattı. Tüzmen, Kılıçdaroğlu’na ‘Kemal Bey ben müsteşarken sen genel müdürdün. Bir lafın varsa bana söyle. Tanıdığım kadarıyla sen dürüst adamsın. Sen beni nasıl bilirsin?’ diye sorduğunu, CHP liderinin ise ‘Seni de dürüst bilirim’ yanıtını verdiğini aktardı.

Kılıçdaroğlu’na cevaben ‘Bu cevaptan sonra konuşacak bir şeyimiz kalmadı’ dediğini belirten Tüzmen, CHP liderinin de ‘Lafım sana değil’ ifadesini kullandığını vurguladı.  

{2}

Çok Okunan Haber

BU FOTO TARTIŞILIYOR

Erdoğan yanlısı basın Ecevit – Clinton toplantısında Ecevit’e çok yüklenmişlerdi. Halbuku foto azizliği idi. tıpkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir