Anasayfa / Güncel Haberler / SEÇER’E AÇIK DESTEK

SEÇER’E AÇIK DESTEK

31 Mart seçimlerinden  sonra,CHP’li başkanların kendi ilçe ve  illerinin sadece başkanı değil LİDERİ olmayı başardıklarında, CHP’nin iktidar yolunun açılacağını dile getirdiğim bir çok yazı kaleme aldım.

Vahap Seçer’in kısa bir süre içinde KENT LİDERİ olacağı öngörüsünde bulundum. Aşağıdaki linkler bu bağlamdaki yazıların bazıları.

http://www.ufukturu.net/bas-yazar/secer-liderlik-ve-mersin-2/

http://www.ufukturu.net/bas-yazar/bir-kez-daha-test-edildi-secer-kentin-lideri/

http://www.ufukturu.net/bas-yazar/mersine-baskan-degil-lider-lazim/

Öngörümün çok sağlam gerekçeleri şunlara dayanıyordu: Kesinlikle LİDERLİK kumaşına sahip; ikincisi çok çalışkan; üçüncüsü heybesi dolu, kent sorunlarını  sadece bilmiyor; aynı zamanda çözüm yollarının da farkın da. Dördüncüsü  Belediye  kaynaklarını deyim uygunsa göz gibi koruyor;.bunları uzatabilirim.

Bazı olaylar,dün yeterince farkında olmadığımız konu ve kişiler hakkında fikirlerimizi değiştirebilir, yada daha güçlü hale getir.

Dün (8 Nisan 2020)İçel TV’de Sevgili Semir Bolat’ın(biraz övüneyim, Semir’i Mersin medyasına ben kazandırdım. Kent Radyo da çok program yaptık. Şu anda muhteşem programlar ve yazılar kaleme alıyor) muhteşem olarak nitelediğimiz canlı yayın programı, benim öngörümü, iddiamı pekiştirdi.

Mersin Esnaf ve sanatkarlar Odalar Birliği Başkanı Talat Dinçer, Mersin Ticaret ve sanayi odası başkanı Ayhan Kızıltan,Mersin Tabib Odası başkanı Mehmet Antmen, Mersin Barosu başkanı Bilgin Yeşilboğaz ve Mersin’deki uçan kuştan haberi olan,Türkiye muhtarlar Federasyonu  genel başkan yardımcısı ve Kiremithane muhtarı Ali Ülgen Semir’in programına bulundukları yerden bağlandılar ve başkan SEÇER’E ÇOK NET DESTEK VERDİLER.

Korona döneminde Seçer’in gösterdiği performans tüm Türkiye tarafından takdir edilmişti. Ekmek dağıtımının engellenmesi sonrası Cumhurbaşkanın hedefi oldu ve  gayet diplomatik bir dille, Cumhurbaşkanına cevabını da vererek tam bir LİDER DURUŞU sergiledi. Dolayısıyla bugüne  kadar yaptığı icraatlar  ve LİDER duruşu  üzerinden yukarıda  saydığım oda ve STK’ların,Seçer’e etrafında birleşti

Ve haklı çıktım; Seçer artık Mersin’in sadece başkanı değil, aynı zamanda LİDERİDİR

Kentin en etkili lobi güçleri çok açık Seçer’e destek verirken; yüzlerce STK; sendika ve daha başka toplum kesimlerinin de Seçer’in arkasında olduğunu biliyoruz..

İşte bunun için Seçer başarılıdır ve artık o Kentin emin insanı, ağabeyi ve tabi ki lideridir….

Seçer’in kent liderliğinin böylesine tam bir destek bulmasından elbette en çok ben sevineceğim.

Ne diyorsak o” diye bir laf varya…

NOT: Semir’in bu programı özetleyerek yazacağına inanıyorum

Ellerine, beynine sağlık sevgili Semir…

 

 

Çok Okunan Haber

Bin 700 akıl hastası ‘yanlışlıkla’ taburcu edildi!

Kuzey Galler’de, yaklaşık bin 700 akıl hastasının, yeni tip korona virüs salgını sürecinde yanlışlıkla hastanelerden taburcu edildiği açıklandı. …

2 Yorumlar

  1. Toplumun düşünce ve analizinde SAĞ duyusu, yenilik ve uygulamaları ile de HALK ile SOKAK sokak, mahalle mahalle ile birebir aktivede SOL duruşu ile bilinen bir gazeteci YAZAR ve aydındır. O sadece ralite ile davranır sanatsal ruhu ile yazan bir HALK ifade ozanıdır. Bu yazdıkları ZAMAN adına önemlidir. Bana katkı veren sürecin ardından bu cesaret veren yazı karşılık bulmuş olmasa yazılamazdı (Çünkü asla torpil geçmeyen bir yapısı var) bu nedenle doğru yolda olduğumu düşünüyor üstada teşekkür ediyorum.

  2. Mirza Turgut,Toplumun düşünce ve analizinde SAĞ duyusu, yenilik ve uygulamaları ile de HALK ile SOKAK sokak, mahalle mahalle ile birebir aktivede SOL duruşu ile bilinen bir gazeteci YAZAR ve aydındır. O sadece ralite ile davranır sanatsal ruhu ile yazan bir HALK ifade ozanıdır. Bu yazdıkları ZAMAN adına önemlidir. Bana katkı veren sürecin ardından bu cesaret veren yazı karşılık bulmuş olmasa yazılamazdı (Çünkü asla torpil geçmeyen bir yapısı var) bu nedenle doğru yolda olduğumu düşünüyor üstada teşekkür ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir