Anasayfa / Siyaset Haberleri / MHP Meclis’e girmeyecek

MHP Meclis’e girmeyecek

‘Obama direktif vermiş, MHP Meclis’e girmeyecek!’

Osman Durmuş’tan kaset iddiası

ÜLKÜ Ocakları Kırıkkale Şubesi tarafından düzenlenen müzikli ‘Birlik, Beraberlik Gecesi’nde konuşan MHP Kırıkkale 1’inci sıra Milletvekili Adayı Osman Durmuş, partisinin Meclis’e girmesinin engellenmeye çalışldığını belirterek, “Obama direktif vermiş, demiş ki, MHP, Meclis’e girmeyecek. PKK militanları topyekun girecek. Kimin projesi bu, Obama’nın; kimin projesi bu, AKP’nin; kimin projesi bu, Recep Tayyip Erdoğan’ın” diye konuştu.

OSMAN DURMUŞ NİYE SEÇİLİYOR DİYE ANKET YAPIYORLAR

Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenen geceye MHP Kırıkkale milletvekili adayları Osman Durmuş, İdris Karakuş, Veli Uca, MHP İl Başkanı Seyit Ahmet Göcer, Ülkü Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Olcal Kılavuz ve Ülkü Ocakları üyeleri katıldı. Osman Durmuş, gecede yaptığı konuşmada, “Anketler yapıyorlar. ‘Osman Durmuş, niye seçiliyor?’ diye. Böyle bir anket olur mu? Sıradan bir vatandaş, sizin içinizden biriyim ben. Emir vermişler: Bunu seçtirmeyeceksiniz, diye. Benim için Polis Akademisi’nde toplantı yapıyorlar. Obama direktif vermiş, demiş ki, ‘Bir açılım yapalım kardeşim Türk, Kürt, Laz, Çerkez açılımı.’ Gerek yok, bu açılım neyin nesi. Şimdi soruyorum: Osman seçilse ne, seçilmezse ne? Yetmez, MHP Meclis’e girmeyecek, PKK militanları topyekun girecek. Kimin projesi bu, Obama’nın; kimin projesi bu, AKP’nin; kimin projesi bu, Recep Tayyip Erdoğan’ın.

{3}

MHP MECLİS’E GİRERSE..

Fitne, fesat bu kadar yaygınken PKK açılımı sona erecektir. MHP Meclis’e girerse özellikle ‘Türkiye’ye bir başbakan yetmez’ diyen adamların hevesi kursağında kalacaktır. MHP Meclis’e girerse hesapları yanlış çıkacak” dedi.

“Sovyet emperyalizmine karşı 5 bin şehit verdik. Gerekirse daha çok şehit veririz” diyerek konuşmasını sürdüren Durmuş, “Biz Mısır, Libya, Irak, İran, Afganistan ve Pakistan olmayacağız. Hür ve bağımsız Türkiye Cumhuriyeti olacağız” ifadelerini kullandı.

Gece, Ahmet Şafak ve Ozan Emin Demir’in konseriyle sona erdi.

{2}

Çok Okunan Haber

BU FOTO TARTIŞILIYOR

Erdoğan yanlısı basın Ecevit – Clinton toplantısında Ecevit’e çok yüklenmişlerdi. Halbuku foto azizliği idi. tıpkı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir