Anasayfa / Siyaset Haberleri / Mehmet Ağar Kime Oy Verecek

Mehmet Ağar Kime Oy Verecek

Demokrat Parti eski Genel Başkanı Mehmet Ağar, 12 Haziran’da Elazığ’da seçmen olması halinde şu anki hükümet tarafında oy kullanacağını söyledi.
 
Mehmet Ağar, Elazığ’da yayın yapan bir televizyon kanalına telefonla bağlandı. Türkiye’deki siyasi gelişmeleri değerlendiren Ağar, yerel seçimlerde Demokrat Parti’den belediye başkanı olan Süleyman Selmanoğlu ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yerel seçimlerden önce Selmanoğlu’nun kendisini ziyaret ettiğini söyleyen Ağar, Elazığ Belediyesi’nin şu anda iktidar partisinde olmasının önemine değindi.
 
Ağar, “Bugün gelinen noktada, böyle bir tercihi zamanında yaptığımız için ve geleneksel siyasi çizgimizin merkez sağ olduğu için ve geleneksel çizgileri içinde bulunduran parti AK Parti’dir. Dolaysısıyla seçmen olsam Elazığ’da onların yanında oy kullanacağımı düşünüyorum.’’ dedi.
 
Merkez sağ iktidarlarının Menderes’ten Özal’a, tamamen kalkınmacı ve büyümeci politika izlediğini söyleyen Ağar, şu anki hükümetin de bu yönde politikasının olduğunu ve tercihinin olması halinde AK Parti lehine oy kullanacağını kaydetti.
 
Elazığ Belediyesi’nin çalışmalarını yorumlayan Ağar, belediyenin 2011 seçimlerden sonra daha iyi çalışacağını sözlerine ekledi. İstikrarlı gidişin ülke açısından önemli olduğunu kaydeden Mehmet Ağar, ‘’Bugünkü iktidarın devamının ülkenin gidişatına ve kalkınmasına katkı sağlayacaktır.’’ şeklinde konuştu.

{2}

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir