Anasayfa / Siyaset Haberleri / Kürşat Tüzmen’den Kılıçdaoğlu’na ağır hakaret

Kürşat Tüzmen’den Kılıçdaoğlu’na ağır hakaret

Tüzmen’den Kılıçdaroğlu’na ağır hakaret: “Onu ana rahmine kadar kovalarız”

Eski bakan, Ak Parti Mersin Milletvekili Kürşad Tüzmen, bir süredir polemik yaşadığı CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu için ağır ifadeler kullandı.

Kılıçdaroğlu’nu televizyonda tartışmaya çağıran Tüzmen, “Biz adamı ana rahmine kadar kovalarız sırasında tamam mı?” dedi. Tüzmen, Kılıçdaroğlu, Ak Partili eski bakanlar hakkındaki, “Onlar bile (eski bakanlar) geliyorlar, bize yalvarıyorlar, ‘benim dürüst bakan olduğumu söyle’ diyorlar” sözlerine tepki verdi.

BİZ ADAMI ANA RAHMİNE KADAR KOVALARIZ

Önceki geceyarısı STV Haber’e bağlanan Tüzmen’in Kılıçdaroğlu hakkındaki bazı ifadeleri şöyle:
“Haydi bakalım Türkiye’nin huzurunda o bana anlatsın, ben ona anlatayım. Kim haklı çıkacak görelim. Varsa yiğitliği buyursun. Tamam mı? Açık çek. Şunu da söyleyeyim. O lafı attı ben onu unutmadım. Lafı attı gitti, öyle yok. Ben insanın karşısına havadan gelebilirim, uçakla veya paraşütle. Karadan gelebilirim, motosikletle veya arabayla. Denizden gelebilirim sualtı kıyafetimle. Kaçacak yer yok. Biz adamı ana rahmine kadar kovalarız sırasında tamam mı? Bu kadar.”

Sunucu: Biraz ağır oldu

Program sonucusunun, “Bu son benzetme biraz ağır oldu sanki” demesi üzerine Tüzmen, şöyle devam etti:

“Valla bilemiyorum. Hak edenlere her şey nasıl olursa öyle. Benim lafım ortaya. Açık söyleyeyim. Benim gibi dürüstlüğü Türkiye’de 25 sene bürokrasi, siyasi hayatıyla kanıtlanmış bir adama, arkasında dünyada dürüstlüğü kanıtlanmış bir adama böylesine birtakım lafları yapıştırmaya çalışmak, böylesine ağır lafları baştan kabul etmek demektir, tamam mı? Buyursun bağlansın. Danışmanları falan sizleri izliyordur. Ama bu arkadaş yok piyasada. O gün (TOBB Genel Kurulu) de Allah’ın takdiri işte. Birden ben karşısına çıkıverdim. Rüyasında da beni görünce sıçrıyor diye düşünüyorum.”

{2}

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir