Anasayfa / Siyaset Haberleri / Kılıçdaroğlu’nun Çocuğa Kaset Esprisi

Kılıçdaroğlu’nun Çocuğa Kaset Esprisi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kız arkadaşı olduğunu öğrendiği 8. sınıf öğrencisine, “Sen çapkın bir erkeksin o zaman. Dikkatli ol kasetin çıkmasın sonra” dedi.

“DİKKAT ET SENİN DE KASETİN ÇIKMASIN”

Bayburt’ta yaptığı mitingin ardından parti otobüsüyle şehir turu atan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, kendisini çay içmeye çağıran sanayi çarşısı esnafının davetini geri çevirmedi. Girdiği oto tamircisinde esnaflarla bir süre sohbet eden Kılıçdaroğlu, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen ilköğretim 8. sınıf öğrencisi Burak Dursun ile ilginç bir diyalog yaşadı.

{3}

Burak isminin anlamını soran Kılıçdaroğlu, öğrenciden “bilirem” cevabını alınca tebessüm etti. Burak’a kız arkadaşının olup olmadığını soran ve “çok” yanıtını alan Kılıçdaroğlu, bu sefer de “Sen çapkın bir erkeksin o zaman. Dikkatli ol kasetin çıkmasın sonra” dedi. Kılıçdaroğlu ile beraberindekiler, öğrencinin “kasetim çıkmaz” cevabına ise uzun süre güldü.

Ziyaretlerini şehir meydanında kurulan bir kermeste sürdüren Kılıçdaroğlu, saçı uzun bir genci görünce şaşkınlık yaşadı. Kılıçdaroğlu, “Bende de böyle saç olsa şekil vereceğim, ama o zaman Recep Bey kızabilir bana” dedi. Kılıçdaroğlu, ziyaretlerinin ardından özel helikopter ile Rize’ye hareket etti.

(AA)

{2}

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir