Anasayfa / Siyaset Haberleri / Kılıçdaroğlu uluslararası çetelerin projesi

Kılıçdaroğlu uluslararası çetelerin projesi

MHP Genel Başkanı’na sormak lazım, Başbakan yardımcılığı görevi yaptın. Kaç defa yurt dışına gittin? Ama bakıyorsun şimdi kurusıkı atmaya devam ediyor.

İstikrar sürerse Türkiye de Adana da büyür. Durmuyoruz ve daha da büyümeye devam edeceğiz.

Enflasyon yüzde 30’du. Şimdi yüzde 7. Aradaki fark Ayşe kardeşimin mutfağında kalıyor. IMF’den borç aldılar. Biz ödedik. Milliyetçilik vatanını sevmektir.Bunların neresi milliyetçilik. Dün güzel bir haber aldım. Merkez Bankası’nın kasasındaki para 97 milyar dolara çıktı..

Önceki gün ne oldu: The Economist; dünyada hiç bir örneği görülmeyecek bir şekilde CHP’ye oy verin diyor. Son derece münasebetsiz bir makale yayınlanıyor. Bu dergi Ak Parti’ye oy verin deseydi yine kızardık. Sana ne, senin Türkiye ile ilgili bu tür yorum yapma hakkın yok. Bu yayının böyle bir yayın yapması saygısızlıktır, aynı zamanda CHP lideri uluslararası çetelerin de projesidir. İsrail’e her fırsatta selam gönderen CHP Başkanı o selamların karşılığını alıyor. Biz olsaydık Mavi Marmara’yı göndermez İsrail ile ilişkilerin bozulmasına izin vermezdik. İşte The Economist’in altında bu yazıyor. Gazze’de fosfor bombaları altında şehit olan çocuklara mama götürmek için Mavi Marmara yola çıkmıştı. Cesareti varsa, onuru varsa, İsrail’e yaltaklanmak yerine Akdeniz’deki korsanlığı eleştirir. Mavi Marmara’nın arkasında Türk Bayrağı var. CHP’nin yeni genel başkanı CHP’nin başına gelmiş en büyük talihsizliktir. CHP Genel Başkanı sanaldır.  Bir gazeteciye diyor ki ‘Dayan Yorgo biz geliyoruz’.. Yunanistan’ın en büyük gazetesi de dalga geçiyor. ‘Dayan Yorgo Kılıçdaroğlu geliyor’.. Adanalılar’ın bir sözü var Gece mitilde yatar gündüz de çalım satar. CHP genel başkanı bu. CHP’nin yandaş yazarları genel başkanı yere göğe sığdıramıyorlar ama ciddi hayal kırıklığı yaşamaya devam ediyorlar. Hangi yalanını düzeltecekisn. Bir değil iki değil, ayak üstü 10 yalan söylüyor.

CHP Genel Başkanı Bursa’da CHP’ye oy vermeyene beyinsiz dedi. Bunların demokrasi anlayışı bu. Hakkari’de miting yapıyor ama oradakilerin ellerine Türk bayrağı veremiyor.

Adana’da güney çevre yolu ve demir yolunun yapımına başlıyoruz. Çevreyolunun ihalesi bitti. 2011’de uygulama projesi de bitiyor ve çalışmalara başlıyoruz.

Şu anda Adana Belediyesi’nin borçlarının yüzde 40’ı belediyenin borcuna gidiyor. Metro yapımını Ulaştırma Bakanlığımız’a devralıyoruz. Birinci etabı bitirecek Akıncılar-Çukurova hattına başlayacağız. Yılan hikayesine dönen metroyu Adanalılar’a kavuşturuyoruz. Biz söz verirsek yaparız.

Biz şimdi Adana’ya yeni bir kültür ve kongre merkezi kazandıracağız.

Adana’ya yeni bir stadyum yakışır. Kapalı bir spor salonu da yapacağız. Olimpik yüzme hafızı yapacağız.

Çukurova Havalimanı çalışmaları da başladı ve Adana’ya bölgesel hava alanı kazandırmış olacağız. Adana’yı bir enerji üssü haline getiriyoruz.

Sağlıktan daha önemli ne olabilir? SSK Genel Müdürü iken bizim anamızı ağlattı.

Emeklilerin intibak yasasını biz çıkaracağız. Evelallah hiç şüpheniz olmasın. Sözleşmeli personel sorunu konusunda bir müjde vereyim. Türkiye genelinde 2005 bin 894 sözleşmeli personel var. Bunlar 4/B kadrosunda.. Şu anda öğretmen, hemşire, ebe, sağlık personeli, imam hatip, infaz koruma memuru, veteriner, mimar, mühendis, diğer görevdekiler dahil olmak üzere bu kadrodakileri 4A kadrosuna geçirmiş bulunuyoruz. Resmi gazetede yayınlandı. Biz söz verirsek yaparız. Biz kuru sıkı atmıyoruz. Bizde sorumluluk var onlarda böyle birşey yok.

Vatandaşlarımızda 13.5 katrilyon para kesildi nema adı altında. Devlet memuruna işçisine borçlu olur mu? Meğerse faizleri bunlarla ödüyorlar. Sendikalarla masaya oturduk ve bu paraları takır takır ödedik. Sayın Bahçeli, sayın Kılıçdaroğlu memurdan kesilen pararları biz ödedik biz…

Sağlıkta Adana’ya

Çok Okunan Haber

AKP HAKARET ETTİ: “TERBİYESİZ HERİF”

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu dün gece sosyal medya hesabından videolu bir mesaj paylaştı. Anne ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir