Kılıçdaroğlu soru sordu Toros Üniversitesi Öğrencileri Verdiği Cevapla Şok Etti

Kılıçdaroğlu soru sordu Toros Üniversitesi Öğrencileri Verdiği Cevapla Şok Etti

Kemal Kılıçdaroğlu, Mersin’de Toros Üniversitesinin ev sahipliğinde gerçekleşen Abbas Güçlü ile Genç Bakış’a katıldı. Mersin’in en iyi üniversitelerinden birisi olan Toros Koleji öğrencilerinden gelen cevaplar karşısında neye uğradığını şaşırdı.
Kanal D’de Abbas Güçlü’nün programına katılan CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, öğrencilerin soruları karşısında zor anlar yaşadı.
“CHP İYİ MUHALEFET YAPMIYOR”
CHP’nin muhalefetine rağmen bir türlü halktan destek alamadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, CHP’nin oylarında 5 puanlık bir atış olduğunu kaydetti. Abbas Güçlü’nün salonda bulunan öğrencilere “CHP iyi muhalefet yapıyor mu?” sorusunu yöneltmesi ve salonda bulunan öğrencilerin büyük çoğunluğunun olumsuz yanıt vermesi üzerine ilk şokunu yaşayan Kılıçdaroğlu, kendisinin isteği üzerine CHP’li belediyelerle ilgili sorulan soruda da öğrencilerden beklemediği bir cevap aldı.

“CHP’Lİ BELEDİYELER BAŞARISIZ”

Öğrenciler CHP’li belediyeleri başarısız bulduklarını belirtirken, Kılıçdaroğlu
öğrencilerden gelen cevapla bir hayli şaşırdı. Aldığı cevap karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşayan Kılıçdaroğlu, İzmir Belediyesi tarafından yapılan süt dağıtımını örnek göstererek CHP’li belediyelerin çalıştığını ileri sürdü.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM