Kamer Genç’e Çıplak Eylemli Cevap

Kamer Genç’e Çıplak Eylemli Cevap

Mersin’de tek kişilik eylemleri ile tanınan ve kendisini ‘Süper vatandaş’ olarak adlandıran Emin Kocaaslan, elindeki pankartı açarak soyunmaya başladı. 
Mersin’de tek kişilik eylemleri ile tanınan ve kendisini ‘Süper vatandaş’ olarak adlandıran Emin Kocaaslan, CHP Milletvekili Kamer Genç’in yeni anayasa hakkında yaptığı, “Eğer bizim kabul etmeyeceğimiz bir anayasa gelirse, komisyondan geçirmeyiz. Kavgaysa kavga, silahlı mücadeleyse silahlı mücadele, kana kan isteriz” açıklamasını soyunarak ve ‘Haka dansı’ yaparak protesto etti. 
Atatürk Caddesi, Büyükşehir Belediye binası önüne gelen Kocaaslan, elindeki pankartı açarak soyunmaya başladı. Üstünde bir tek kilodu kalan Kocaaslan, ardından Afrikalılara özgü ‘Haka dansı’ yapmaya başladı. 
{2}
Dansın ardından kısa bir açıklama yapan Kocaaslan, Kamer Genç’in söylediklerinin dokunulmazlık terörü olduğu iddiasında bulundu. Genç’in yaptığı açıklamayı teröristlerin, satanistlerin, ateistlerin ve Bakırköy’deki insanların bile söylemeyeceğini belirten Kocaaslan, “Savcılarımıza, Adalet Bakanımıza, Meclis Başkanımıza suç duyurusunda bulunuyorum. Kamer Genç’ten şikayetçiyim, davacıyım beni depresyona soktuğu için” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

  • ÇOK OKUNAN
  • YENİ
  • YORUM